BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, XVI. kerület, földszint

+ 12 kép 1/15
155 000 000 Ft155 M Ft 1 435 185 Ft/m2
4 szoba
108 m²
földszint
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Incze Róbert
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Mátyásföld új építésű részén eladó lakás egy három lakásos társasházban. A két szintes lakás 3 hálószobával, déli fekvésű nappali-konyhával, és saját kertrésszel rendelkezik, amelyhez autóbeálló is tartozik. A tervezett műszaki átadás 2026 nyara.

A műszaki tartalom megfelel a legkorszerűbb elvárásoknak:
- hőszivattyús fűtés padlófűtéssel
- hőszivattyús hűtés oldalfali fan-coillal
- 30cm porotherm tégla + 15cm homlokzati szigetelé
- 3 rétegű antracit színű nyílászárók
- antracit színű kolcolt lemez tető
- modern burkolatok
- riasztó előkészítés

További részletekért hívjon!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1435 e Ft
1205 e Ft -19%
1738 e Ft 17%
Ennek az ára
XVI. kerület átlagár
Budapest átlagár
155 M Ft m Ft
122.4 m Ft -27%
186.1 m Ft 17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVI. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

140.66 M Ft
3 szoba
76 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

152.5 M Ft
3 szoba
86 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

119 M Ft
3 szoba
74 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Szövetség utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

34.9 M Ft
1 szoba
24 m²
IV. kerület
Eladó iroda

Budapest, IV. kerület

345 M Ft
406 m²
XVI. kerület, Mátyásföld, Újszász utca
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

61 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
VI. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

141.6 M Ft
90 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

144.9 M Ft
4 szoba
136 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

389 M Ft
3 szoba
111 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

134.9 M Ft
3 + 1 szoba
110 m²
XIII. kerület, Újlipótváros
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

74.9 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

88.77 M Ft
1 szoba
44 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

173.42 M Ft
3 szoba
91 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület