Eladó téglalakás
Budapest, XVI. kerület, Ikerház
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Tágas, BŐVÍTHETŐ Otthon Mátyásföldön Akár 110 nm feletti alapterület is kialakítható!Eladásra kínálunk a népszerű XVI. kerületben, a Gesztenye utcában egy nettó 67 nm-es (bruttó 72 nm), kiváló állapotú téglalakást. Ez az ingatlan nemcsak egy kényelmes otthon, hanem egy fantasztikus befektetési lehetőség is a beépíthető tetőtérnek köszönhetően!Miért ez a lakás a legjobb választás a környéken?HATALMAS BŐVÍTÉSI POTENCIÁL: A lakás feletti tetőtér további 40 nm-en beépíthető, így akár egy kétszintes, 110 nm-nél is nagyobb, amerikai konyhás-nappalis + 4-5 szobás családi fészket is varázsolhat belőle!Rugalmas alakíthatóság: A jelenlegi 2 és fél szobás elosztás is kiváló. A nappali és a hálószoba is 20-20 nm-es, így igény szerint ezeket tovább oszthatja kisebb, különnyíló szobákra.Kiváló műszaki állapot: Az 1997-ben épült társasház rendezett, tiszta és anyagilag is stabil. A lakóközösség barátságos, kulturált családokból áll.Modern felszereltség: A műanyag nyílászárók és a második szobában található 2,5 kW-os Gree split klíma garantálja a komfortot és az alacsony rezsit.Extra tárolók: Az ár részét képezi egy közös tároló leválasztott része, valamint egy saját, külön zárható 3 nm-es tároló is.Lokáció és Életérzés Minden, amire szüksége lehet:Közlekedés: Kiváló! Több buszjárattal percek alatt az Örs vezér terén vagy Újpalota központjában lehet.Családbarát környék: Általános iskola 10 perc gyalog, a közelben pedig Lidl, Manna és egy kiváló zöldséges segíti a mindennapi bevásárlást.Természetközeliség: Közvetlen szomszédságban egy park kínál lehetőséget sétákra vagy kutyasétáltatásra. A sportolók imádni fogják a ház mellett elhaladó bicikliutat, amely egészen a Naplás-tóig vezet!Parkolás: A társasház körül a parkolás érkezési sorrendben, közvetlenül az épületnél, biztonságos környéken és ingyenesen megoldott.Ez az ingatlan tökéletes választás azoknak, akik hosszú távra terveznek, és fontos számukra a későbbi bővülés lehetősége egy kertvárosi, nyugodt környezetben.Ne maradjon le erről az egyedülálló lehetőségről! Hívjon bizalommal, és nézzük meg együtt leendő otthonát!
85000000 Ft
Referencia szám: LK033427
Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 13. Utoljára módosítva: 2026. 01. 13.
3 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, XVI. kerület, Ikerház