Eladó téglalakás
Budapest, XVI. kerület, Cinkota, földszint
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Eladó a XVI. kerület csendes lakóparkjában - Cinkotán - 2006-ban épült társasházban egy 59 nm-es, 3 szobás, kiváló állapotú tégla lakás.
A lakáshoz tartozik egy 80 nm-es kizárólagos használatú kertrész, ami akár családi-baráti összejövetelek tartására is kiválóan alkalmas.
- Amerikai konyhás nappali, melyhez 15 nm-es terasz kapcsolódik
- Egyedi mérővel felszerelt házközponti fűtés biztosítja a meleget
- Műanyag nyílászárók
- Tájolásának és nagy ablakainak köszönhetően nagyon világos, kellemes atmoszférájú ingatlan
- A lakáshoz tartozik egy zárt felszíni kocsibeálló
A környék csendes, biztonságos, barátságos a lakóközösség.
A közelben található egy LIDL, és más kisebb boltok, állatorvosi rendelő, óvoda, lovarda, bányató. A közlekedés kiváló, rövid sétával elérhető a 31-es 175-ös autóbusz.
Amennyiben felkeltette az érdeklődését, keressen bizalommal.
Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 03. Utoljára módosítva: 2025. 11. 03.
3 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, XVI. kerület, Cinkota, földszint