Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Budapest, XV. kerület, földszint

+ 8 kép 1/11
47 590 000 Ft47.59 M Ft 1 487 188 Ft/m2
1 szoba
32 m²
földszint
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: E

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Blidár Andrea Ilona
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó a XV. kerület családias részén egy 32nm+6nm fekvő galériás tégla lakás saját kertrésszel és terasszal.Lakás:Belépés után a konyhában találjuk magunkat, ahonnan szembe a fürdőszoba nyílik, balra pedig a tágas szoba ahol egy fekvőgaléria kapott helyet, kb. 1.6m magasággal.Finanszírozás:Az ingatlan banki támogatással is megvásárolható, melyben irodánk teljes körű segítséget tud Önnek nyújtani.Műszaki:A lakás teljes felújításon esett át 2026 első felében. Új víz-és villanyvezetékek, burkolatok, a lakás kapott egy 10cm-es mennyezeti és homlokzati szigetelést, új müanyag nyílászárók lettek beépítve. A fütést-hütést 2db H tarifás klíma biztosítja.Parkolás:Az egész kerületben, így a ház előtt is díjmentesen tudnak parkolni az ott lakók.Környék, közlekedés:A környék csendes, családias igazi zöld övezet. Újpest-központ busszal nagyjából 10 perc alatt elérhető. Az M3 bevezető autóval 3 perc. Közelben a Pólus center illetve az Újpest-Rákospalota 8-10 perc gyalog ahonnan számos vonattal elérhető a nyugati pályaudvar 12 perc alatt.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 24.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1487 e Ft
1392 e Ft -7%
1693 e Ft 12%
Ennek az ára
XV. kerület átlagár
Budapest átlagár
47.59 M Ft m Ft
46.4 m Ft -3%
59.1 m Ft 19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XV. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

229 M Ft
4 szoba
106 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

69.5 M Ft
2 szoba
45 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Mosoly utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
40 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

69.5 M Ft
2 szoba
45 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

100 M Ft
3 szoba
65 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

108 M Ft
3 + 1 szoba
108 m²
XX. kerület, Gubacsipuszta
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

45 M Ft
2 szoba
65 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Bánk Bán utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

53 M Ft
1 szoba
32 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
4 szoba
72 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dolmány utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
48 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

111.034 M Ft
3 szoba
68 m²
XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

83.9 M Ft
2 szoba
109 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127 M Ft
2 szoba
62 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

73.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XI. kerület
Eladó telek

Budapest, XI. kerület

380 M Ft
432 m²
0 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

161.856 M Ft
1 + 3 szoba
142 m²
XI. kerület, Kelenföld, Villányi út