Eladó téglalakás
Budapest, XV. kerület, Rákospalota, félemelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
XV.kerület legfejlődőbb részén, Rákospalotán a Palota és Karácsony Benő park mellett eladó ez a társasházi lakás. A házban 5 lakás található, a kertet és a pincét is csak ez a lakás használja. A magasföldszinten található lakás kívülről már szigetelt, nagypolgári belmagasság, eredeti parketta, jól szigetelő dupla fa ablakok és igazi családi helyiségbeosztás a jelenlegi állapot. 3 nagy szoba, konyha - kis étkezővel és egy fürdőszoba van a lakásban. A falak szinte mind mozgathatók, ezért aki látja benne a fantáziát (mert van benne!) szuper lakást tud kialakítani.
Öröklés miatt vált eladóvá, a mostani lakónak bármennyire is a szívéhez nőtt, túl nagy már.
Ilyen négyzetméter áron ilyen lehetőséget, ezen a területen nem talál. Egyeztessünk időpontot és nézze meg élőben!
Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 27.
3 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, XV. kerület, Rákospalota, félemelet