Eladó téglalakás
Budapest, XIX. kerület
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
63 284 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
82 976 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
94 925 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
124 464 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
126 567 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
165 952 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Eladó 19. kerületben csendes, teraszos, két szobás, 3 tárolóval rendelkező lakás.
Az ingatlan egy csendes környéken található 4 lakásos társasház egyik lakása. Bejárata a kizárólagos használatú, körülbelül 27 négyzetméteres teraszról nyílik. Egyből a tágas konyhába érkezünk, ahonnan balra nyílik a nagy szoba, onnan balra egy közlekedő, ahonnan nyílik a kisebb szoba, a mosdó és a fürdőszoba. A lakásban 2016-ban a nyílászárók ki lettek cserélve, a nagyszoba nagy ablakai redőnyt is kaptak. A konyhában 12 négyzetméterének köszönhetően bőven elfér egy étkezőasztal is. A nagyszoba fekvőgalériás. A melegvizet villanybojler adja, mely éjszakai áramról működik. Délnyugati tájolásának köszönhetően a nagy terasz egész délután napfényt kap. A lakás fenntartási költsége alacsony. A jelenlegi tulajdonos 2016-ban a lakás feletti tetőrészt, valamint a kéményt felújította. A társasház anyagi helyzete rendezett, a lakóközösség nagyon jó. A közös használatú udvar lehetőséget ad kertészkedésre, pihenésre, kisebb játszótér kialakítására. A lakáshoz tartozik pinceszinten három saját tároló, melyek a lakás alatt helyezkednek el.
A környéken minden megtalálható, óvoda, iskola, orvosi rendelő, posta, templom, játszótér, kutyafuttató, éttermek, a Kossuth tér (piac, boltok, gyógyszertár, stb) 7 perc, a Köki 12 perc sétára található.
A közlekedése is kiváló, a 68, 148, 268, 151, 132 E busz megállója 2 perc, a 42-es villamos 4 perc, az 50-es villamos 7 percre található.
Kiváló választás egyedülállóknak, pároknak, kisebb családoknak, vagy befektetőknek.
Az ingatlan energetikai tanúsítvánnyal rendelkezik, "H" besorolást kapott.
Hirdetés feltöltve: 2026. 07. 21.
2 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, XIX. kerület