Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, XIX. kerület, 1. emelet

+ 8 kép 1/11
68 900 000 Ft68.9 M Ft 1 640 476 Ft/m2
2 szoba
42 m²
1. emelet
építés éve:1910

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: H

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 789
Balaványné Molnár Emília
Szépvölgyi úti Iroda (OTP Ingatlanpont Kft.)

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Saját kert, wekerlei hangulat, otthonos élettér, ilyen lakás ritkán elérhető!

Wekerletelep egyik legkedveltebb, hangulatos részén kínálunk megvételre egy 42 nm-es, kiváló elosztású tégla lakást egy mindössze 6 lakásos, rendezett társasház első emeletén. Az ingatlan különleges atmoszféráját a klasszikus wekerlei életérzés és a saját használatú, közel 100 nm-es kert tökéletes kombinációja adja, ritka lehetőség azok számára, akik nyugodt, zöld környezetre vágynak, mégis városi elhelyezkedéssel.

A lakás két szobás, világos és otthonos. Az ablakos, kádas fürdőszoba és a külön WC kényelmes mindennapi használatot biztosít. A konyha tágas, étkezőként is funkcionál. A fűtésről kombi cirkó és radiátorok gondoskodnak, a nyári komfortot pedig klíma teszi teljessé.

Az ingatlan műszaki állapota is kedvező, a villamoshálózat felújítása 8 évvel ezelőtt megtörtént, 3 éve hőszigetelt ablakok kerültek beszerelésre. A közös költség 20.000 Ft, amely már tartalmazza a víz, csatorna, szemétszállítás díját és a társasház biztosítást is.

Ez a lakás ideális választás lehet első otthonnak, fiatal pároknak, de akár befektetésnek is, hiszen Wekerletelep egyedi hangulata és kiváló infrastruktúrája hosszú távon is értékállóvá teszi az ingatlant.

Ha egy szerethető, karakteres otthont keres saját kerttel Budapest egyik legkülönlegesebb városrészében, ezt az ingatlant érdemes személyesen is megnéznie!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1640 e Ft
1374 e Ft -19%
1675 e Ft 2%
Ennek az ára
XIX. kerület átlagár
Budapest átlagár
68.9 M Ft m Ft
69.9 m Ft 1%
88.4 m Ft 22%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIX. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

84.466 M Ft
2 szoba
0 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

88.77 M Ft
1 szoba
44 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

117.753 M Ft
3 szoba
0 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

112.67 M Ft
3 szoba
0 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

63.312 M Ft
1 szoba
0 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

157.9 M Ft
5 szoba
130 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

140.66 M Ft
3 szoba
76 m²
VI. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

141.6 M Ft
90 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89 M Ft
3 szoba
77 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

78.122 M Ft
2 szoba
0 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

84.138 M Ft
2 szoba
0 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

84.311 M Ft
2 szoba
0 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

152.5 M Ft
3 szoba
86 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás