Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XIX. kerület, 6. emelet

+ 7 kép 1/10
109 000 000 Ft109 M Ft 1 345 679 Ft/m2
3 szoba
81 m²
6. emelet
építés éve:2022

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 6. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Bernáth Miklós
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Befektetők figyelmébe: XIX. kerület, Kispest, KÖKI Terminál közvetlen közelében elérhető egy ÚJ ÉPÍTÉSŰ, LIFTES téglaház 6. emeleti, 74 m2-es, NAPPALI + 2 HÁLÓSZOBÁS, 2 FÜRDŐSZOBÁS lakása, 11 m2-es NAGY ERKÉLLYEL. DÉLKELETI fekvése és ÓRIÁSI ablakai miatt a lakás NAPSÜTÉSES, ami vonzó lakókörnyezetet és kedvező üzemeltethetőséget biztosíthat.

Műszaki szempontból a házközponti, egyedi fűtés PADLÓFŰTÉS hőleadással és a LÉGKONDICIONÁLÁS stabil komfortot nyújt. Az ingatlan ALACSONY REZSIJŰ; a közös költség 37 000 Ft/hó. A két fürdőszoba és a PRAKTIKUS ALAPRAJZ rugalmas használatot tesz lehetővé, ami bérbeadásnál komoly előny.

A LOKÁCIÓ és az INFRASTRUKTÚRA kiemelkedő: néhány perc séta a KÖKI terminál (busz- és metró-végállomás, vonatállomás), 10 perc gyalog a Kispesti piac, valamint több bevásárlólehetőség (Lidl, Spar stb.). Ez a KÖZLEKEDÉSI és szolgáltatási kínálat közvetlenül támogatja a stabil bérlői keresletet.

Befektetői összegzés:
- ÚJ ÉPÍTÉSŰ, LIFTES téglaház, 6. emelet
- 74 m2 + 11 m2 ERKÉLY
- Nappali + 2 hálószoba, 2 fürdőszoba
- DÉLKELETI fekvés, NAPSÜTÉSES terek
- Házközponti, egyedi fűtés PADLÓFŰTÉS hőleadással
- LÉGKONDICIONÁLT
- Közös költség: 37 000 Ft/hó
- KÖKI terminál pár perc séta; piac és bevásárlóközpontok 10 perc

Az ingatlan paraméterei és a környék KIVÁLÓ INFRASTRUKTÚRÁJA miatt a bérlők számára VONZÓ, jól pozícionálható BEFEKTETÉS. További információért és megtekintésért keressen bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1346 e Ft
1310 e Ft -3%
1694 e Ft 21%
Ennek az ára
XIX. kerület átlagár
Budapest átlagár
109 M Ft m Ft
89.9 m Ft -21%
132.3 m Ft 18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIX. kerület, 6. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

88.77 M Ft
1 szoba
44 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

112.67 M Ft
3 szoba
0 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

117.753 M Ft
3 szoba
0 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

152.5 M Ft
3 szoba
86 m²
II. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, II. kerület

810 M Ft
933 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

78.122 M Ft
2 szoba
0 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

85.142 M Ft
2 szoba
0 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

157.9 M Ft
5 szoba
130 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

114.9 M Ft
2 szoba
75 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

192.53 M Ft
4 szoba
118 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89 M Ft
3 szoba
77 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

85.056 M Ft
2 szoba
0 m²
XIX. kerület, Kispest, József Attila utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

63 M Ft
1 + 2 szoba
57 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

84.311 M Ft
2 szoba
0 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás