Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, 2. emelet

+ 3 kép 1/6
137 363 400 Ft137.363 M Ft 1 761 069 Ft/m2
3 szoba
78 m²
2. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A+++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 421
Toókné Ambrózi Andrea
OTP Ingatlanpont Dunaharaszti

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

!!!FANTASZTIKUS ÁRON ÚJÉPÍTÉSŰ LAKÁSOK MÁR LEKÖTHETŐEK ZUGLÓ KERTVÁROSÁBAN!!! KÖLTÖZZÖN ZÖLDBE! ÚJÉPÍTÉSŰ OTTHONOK VALÓBAN ELÉRHETŐ ÁRON!!!! Zuglóban, csendes utcában parkosított telken kínálunk energiatakarékos otthonokat. A projekt 2 igényes, látványos épületben, épületenként 22 lakással, 4 emeleten valósul meg. Minden ingatlan 1,2 illetve 3 terasszal rendelkezik, a földszinti lakásokhoz magánkert tartozik. Az épületek közötti részen sétáló utca és zöld park kerül kiépítésre. Füvesítés (fűmag szórással), automata öntözőrendszer kiépítése. Teremgarázs opcionálisan megvásárolható. Ezeket a lakásokat azoknak ajánljuk, akiknek fontos az energiatakarékosság és a környezetkímélő élet, a jó megközelíthetőség és a zöld környezet. ENERGIATAKARÉKOS OTTHONOK, KIVÁLÓ BÉRBEADHATÓSÁG, ZÖLDÖVEZET, MENNYEZETI HŰTÉS-FŰTÉS. TOVÁBBI INFORMÁCIÓÉRT HÍVJON MOST, FOGLALJA LE ÚJ OTTHONÁT! Köszönöm megtisztelő figyelmét. Amennyiben jelenlegi ingatlana értékesítésében is segítségére lehetek, illetve az OTP teljes ingatlankínálatával kapcsolatban kérem forduljon hozzám bizalommal. Ha felkeltettem érdeklődését, ne habozzon keresni a hét bármely napján reggel 9 és este 9 között. Ügyfeleinknek minden szolgáltatásunk (valóban) díjmentes, akár ingatlanokkal kapcsolatban, akár hitelügyintézés, CSOK, Babaváró vagy bármilyen pénzügyi tanácsadásban örömmel állunk rendelkezésére. WE SPEAK ENGLISH, FEEL FREE TO CALL ME!
Érdeklődni lehet: Toókné Ambrózi Andrea Tel:30-4214382

Referencia szám: M297660

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1761 e Ft
1544 e Ft -14%
1706 e Ft -3%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
137.363 M Ft m Ft
113.4 m Ft -21%
131.3 m Ft -5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XIX. kerület

289 M Ft
7 szoba
260 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

380 M Ft
360 m²
426 m²
XIV. kerület, Istvánmező, Hungária körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

119.6 M Ft
4 szoba
104 m²
XXII. kerület
Eladó nyaraló

Budapest, XXII. kerület

98 M Ft
4 szoba
66 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

87.04 M Ft
2 szoba
53 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

197 M Ft
5 szoba
363 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

86.83 M Ft
2 szoba
56 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

41.5 M Ft
1 szoba
26 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

74.8 M Ft
3 szoba
67 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

105.77 M Ft
3 szoba
69 m²
XI. kerület, Kőérberek, Kékperje utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

220 M Ft
5 + 3 szoba
123 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

54.9 M Ft
2 szoba
42 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

106.7 M Ft
3 szoba
71 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

65.5 M Ft
3 szoba
55 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

100 M Ft
4 szoba
69 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület