Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, 2. emelet

+ 15 kép 1/18
87 000 000 Ft87 M Ft 1 812 500 Ft/m2
2 szoba
48 m²
2. emelet
építés éve:2006

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 2. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Gút Zsolt
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladásra kínálok a 14. kerület közkedvelt, zöldövezeti részén; az Istvánmezei úton egy 48 nm-es, 2. emeleti, teraszos (8 nm) lakást, egy 2006-ban épült, rendezett, liftes társasházban.

Az ingatlan különlegessége a panorámás kilátás a Puskás Arénára, amely a tágas teraszról élvezhető.

Lakás jellemzői:

- 48 nm nettó lakótér + 8 nm terasz
- 2. emelet
- Téglaépítésű, hőszigetelt épület
- Házközponti fűtés egyedi méréssel
- Klímával felszerelt
- Jól felszerelt konyha
- Fürdőszoba káddal és különálló WC-vel
- Kamerával megfigyelt közös terek

A lakás korábban oktatóteremként funkcionált, életvitelszerűen sosem lakták, így műszaki és esztétikai állapota megkímélt.

Az eredeti elrendezés szerint egy gipszkarton válaszfal választotta el a tereket, amely jelenleg elbontásra került, de könnyedén visszaépíthető, így kialakítható:

- 1 amerikai konyhás nappali
- 1 külön hálószoba

Ezáltal ideális választás lehet saját otthonnak, irodának vagy befektetésnek is.

Társasház:

- 2006-ben épült
- 0–24 órás portaszolgálat
- 2 lift
- Közös kert
- Csendes, rendezett lakóközösség

Elhelyezkedés:

- 5 perc séta a Városliget
- 2 perc séta a Récsei Center
- 8 perc séta a Keleti pályaudvar
- Buszmegálló közvetlenül a ház előtt

A kiváló infrastruktúra és a zöld környezet egyaránt biztosított.

Parkolás:

Az ingatlanhoz tartozik egy mélygarázs beálló, melynek ára: 5.000.000 Ft (külön megvásárolható).

Kiváló lokáció, panorámás terasz, rugalmasan alakítható belső tér – remek lehetőség a Városliget közelében.

További információért és megtekintésért keressen bizalommal!

Ez az ingatlan a "Hűség csomag" megbízási portfólióhoz tartozik. Részletek az Otthon Centrum weboldalán.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1813 e Ft
1498 e Ft -21%
1690 e Ft -7%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
87 M Ft m Ft
76.9 m Ft -13%
88.7 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

57.9 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

86.83 M Ft
2 szoba
56 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

137 M Ft
4 szoba
109 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

96.4 M Ft
2 szoba
58 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

87.04 M Ft
2 szoba
53 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
71 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

106.7 M Ft
3 szoba
71 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

131 M Ft
3 szoba
74 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

107.49 M Ft
3 szoba
64 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

130.5 M Ft
3 szoba
84 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

63.5 M Ft
3 szoba
52 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

199.9 M Ft
5 szoba
280 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

75.6 M Ft
2 szoba
43 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
47 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

78.9 M Ft
3 szoba
56 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás