Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, XVIII. kerület, 1. emelet

69 900 000 Ft69.9 M Ft 1 487 234 Ft/m2
2 szoba
47 m²
1. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3624769705
Gosztola Erika
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Valódi kis ékszerdoboz a XVIII. kerület szívében . Megvételre kínálok Budapesten a 18. kerület Bókay telepen ,4 emeletes tégla társas ház első emeletén egy 47 nm alapterületű 2 szobás + erkélyes lakást.

Az ingatlan 3 éven belül lett korszerűsítve és felújítva. A felújítás során elvégzett munkálatok :a nyílászárók cserélve lettek ( 1 szoba kivételével 5 rétegű hőszigetelt ablakok, abban az 1 szobában 3 rétegű nyílászáró került beszerelésre)

- Az egész lakásban a burkolatok cseréje és a festés is megtörtént
- A konyha egyedileg lett készítve mely gépekkel együtt a vételár részét képezi. (ezalól kivételt képez a beépített mikró)
- A lakás melegéről gázkonvektor gondoskodik, de alternatívaként a tulajdonos beszereltetett egy hűtő-fűtő klímát is.

Az ingatlan a lokációt tekintve tökéletes helyen van. Minden amire a minden napokban szükség lehet 2-3 perces sétával elérhető.

Extraként említeném meg a háznak saját napelem forrása van így a villamos energia díja rendkívül kedvező.

2 db tároló helység használható , egy az emeleten melyet csak a közvetlen szomszédok használnak, és egy a földszinten a nagyobb dolgok tárolására. ( pld.: bicikli, babakocsi )

Parkolás az utcán díjmentesen elérhető.

Ha költségmentes ingatlant keres rövid költözési határidővel ne maradjon le erről a kis ékszerdobozról. Amennyiben hirdetésem felkeltette az érdeklődését, várom megtisztelő hívását a hét bármely napján.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érd: Gosztola Erika: +36/706382918 email: gosztola.erika@dh.hu https://ingatlanosod.dh.hu/

Referencia szám: LK043963

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 14.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1487 e Ft
1354 e Ft -10%
1690 e Ft 12%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
69.9 M Ft m Ft
67.7 m Ft -3%
88.7 m Ft 21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
3 szoba
72 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

58.9 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

139.2 M Ft
3 + 1 szoba
96 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
3 szoba
72 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

121 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

131.9 M Ft
4 szoba
162 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

54.9 M Ft
4 szoba
130 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

144.9 M Ft
2 szoba
65 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
65 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
3 szoba
72 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

139.2 M Ft
3 + 1 szoba
96 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

112 M Ft
2 szoba
70 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

73.8 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
3 szoba
72 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

139.2 M Ft
3 + 1 szoba
96 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

94.9 M Ft
2 szoba
43 m²
XXI. kerület, Szabótelep, Vasas utca 2
Eladó családi ház