BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, 3. emelet

+ 17 kép 1/20
129 900 000 Ft129.9 M Ft 1 286 139 Ft/m2
4 szoba
101 m²
3. emelet
építés éve:2004

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Parkolás: Garázs
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Ladjánszki Ádám
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Istvánmezőn, a Stefánia úthoz közel, 2004-ben épült társasház III. emeletén eladó egy 101 m²-es duplakomfortos lakás. A társasház 15 lakásos, újszerű, karbantartott.
Az ingatlan elosztása kiváló, amely egy tágas napfényes nappaliból, egy étkezőként is funkcionáló tágas közös helységből és három különnyíló hálószobából áll, így az önálló és a közös élettér is megfelelően biztosított a lakásban.
A konyha külön helységben kapott helyet, ám az ingatlanon belül a válaszfalak mozgatásával, rengeteg lehetőség rejt magában.
Közös költség 32.000 Ft, amely a hasonló méretű ingatlanokhoz képest rendkívül kedvező.
Közüzemi fogyasztás egyedi mérés alapján fizetendő.
Az ingatlan tehermentes.

Az ingatlanhoz opcionálisan vásárolható teremgarázs férőhely és egy tároló:
Teremgarázs férőhely: 8.000.000 Ft
Tároló: 3.000.000 Ft

Istvánmező csendes, biztonságos, családbarát környezet, jellemzően sok zöld utca veszi körül. ahol a mindennapi szükségletek könnyen elérhetők, így minden korosztály számára ideális.
Közeli zöld területek, Városliget, Szoborpark, Puskás Aréna parkjai lehetőséget adnak a szabadtéri programokra, sportra, vagy csak egy kellemes sétára, kikapcsolódásra.
Ellátottsága kiváló: a közelben iskola, óvoda, boltok, gyógyszertár, rendelő. éttermek sokasága.
Sétatávolságon belül mégis elérhető számos tömegközlekedési eszköz, köztük metró állomás, villamos-és trolibusz megállóhely.
Az ingatlan nemcsak lakhatási célokra, hanem befektetési lehetőségként is vonzó, hiszen a környék folyamatosan fejlődik, így a jövőbeni értéknövekedés garantált.

„Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.”

Ha felkeltette az érdeklődésedet ez a remek lehetőség, ne habozz, az ilyen ingatlanok gyorsan elkelnek!
Ha érdeklődnél a lakás iránt, örömmel várom megkeresésed akár MOST!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1286 e Ft
1585 e Ft 19%
1757 e Ft 27%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
129.9 M Ft m Ft
147.6 m Ft 12%
183.6 m Ft 29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
71 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

112.4 M Ft
3 szoba
76 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

58.5 M Ft
2 szoba
50 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

63.5 M Ft
3 szoba
52 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

63 M Ft
2 szoba
48 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

105.8 M Ft
3 szoba
69 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

23.9 M Ft
1 szoba
26 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
88 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

46.9 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

131 M Ft
3 szoba
74 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

102.99 M Ft
3 szoba
67 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

192 M Ft
4 szoba
131 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

70.9 M Ft
3 szoba
56 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

105.77 M Ft
3 szoba
69 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

62.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

137 M Ft
4 szoba
109 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület