Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, Herminamező, Ajtósi Dürer sor 19-21, 3. emelet

+ 10 kép 1/13
146 748 000 Ft146.748 M Ft 2 877 412 Ft/m2
2 szoba
51 m²
3. emelet
építés éve:2027

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 306
Jurik-Sajtós Gyöngyi

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A Dürer Park lakóingatlanjai minden részletükben a minőséget képviselik; mind az anyagválasztásban, mind a modern technikai megoldásokban a maximumot nyújtva.

Korszerű, energiahatékony – a jövőnek álmodva

A Dürer Park lakóépület együttese egyedülálló építészeti és építéstechnológiai megoldásokat kínál a modern otthont keresőknek. Az innovatív kivitelezés emeli az ingatlanok minőségét és értékállóságát.

A lakóházak kivitelezésénél a fenntarthatóság kiemelt szempont volt, így minden épület geotermikus hűtés-fűtési rendszert kap: padló- és mennyezeti és fal hűtés –fűtéssel működtetve. A modern megoldásokkal kisebb az ingatlanok karbonlábnyoma, mely a környezettudatosság mellett jóval kevesebb energiafogyasztást is jelent.

A modern belsőépítészeti megoldások és a gépesített konyhabútorok mellett többek között okosotthonba integrált árnyékolórendszer, szalagparketta vagy éppen alumínium nyílászárók adnak extra műszaki tartalmat. A lakásokhoz emellett gépkocsi beállók és tárolók vásárlására is van lehetőség.

A Dürer Park projektnél célunk olyan épületek létrehozása, melyek jól illeszkednek a környezetükbe, reflektálnak a meglévő építészeti örökségre, valamint a kulturális emlékek megőrzésére.

A Dürer Park egyedi vonzerejét elsősorban a kivételes elhelyezkedése és a környék nyújtotta lehetőségek, a helyszín előnyei adják. A Városliget közelsége ideális sportolási, kulturális és szabadidős tevékenységek számára, míg a zuglói villanegyed patinás hangulata elegáns környezetet biztosít. Az épületek különleges építészeti megoldásai, korszerű műszaki paraméterei, valamint a zöld és épített környezet harmonikus egyensúlya teszik egyedivé.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Herminamező m² ár
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
2877 e Ft
1776 e Ft -62%
1500 e Ft -92%
1675 e Ft -72%
Ennek az ára
Herminamező átlagár
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
146.748 M Ft m Ft
119.7 m Ft -23%
77 m Ft -91%
88.4 m Ft -66%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, Herminamező, Ajtósi Dürer sor 19-21, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

192 M Ft
4 szoba
131 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

139 M Ft
5 szoba
155 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

104900 M Ft
4 szoba
88 m²
XIV. kerület, Kiszugló, Kövér Lajos utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

100 M Ft
1 szoba
330 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

45 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

175 M Ft
6 + 2 szoba
120 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

98 M Ft
2 szoba
70 m²
XIV. kerület, Istvánmező, Hungária körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

119.6 M Ft
4 szoba
104 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

130.5 M Ft
3 szoba
84 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

30 M Ft
2 + 1 szoba
110 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

87.04 M Ft
2 szoba
53 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

96.4 M Ft
2 szoba
58 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

94.99 M Ft
2 szoba
45 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

100 M Ft
4 szoba
69 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás