Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, földszint

+ 12 kép 1/15
84 900 000 Ft84.9 M Ft 1 415 000 Ft/m2
2 szoba
60 m²
földszint
építés éve:1970

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 412
Kern Roland
Otthon Centrum VI. kerület, Ó utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

CSALÁDI OTTHON TERASSZAL – 3 SZOBÁS LAKÁS AZ ÖRS VEZÉR TERÉTŐL 5 PERCRE – 3%-OS HITELRE ALKALMAS

Budapest egyik legjobb közlekedési adottságokkal rendelkező részén, az Örs vezér tere közelében, mindössze öt perc sétára, megvételre kínálok egy 60 m²-es, magasföldszinti, teraszos lakást. Az ingatlan ideális választás családok számára, akik világos, tágas és jól átgondolt elrendezésű otthont keresnek.

A lakás egy mérnök által tervezett, folyamatosan karbantartott épületben található. A társasház jelenleg átalakuláson megy keresztül, a lakások külön helyrajzi számon szerepelnek, így az ingatlan 3%-os támogatott hitel igénybevételére is alkalmas.

A lakás elrendezése praktikus és családbarát. Három különnyíló szoba biztosítja a privát teret a családtagok számára, a 14 m²-es napfényes terasz pedig kellemes kültéri pihenőt kínál, ahol reggelente kávézhat, vagy a gyerekekkel együtt élvezheti a friss levegőt. A helyiségek világosak, könnyen bútorozhatók, a magasföldszinti elhelyezkedés pedig kisgyermekkel vagy idősebb családtagokkal is kényelmesen megközelíthető.

A társasház kis lakásszámú, családias közösséget biztosít. A lakók számára alagsori bicikli- és babakocsi-tároló, közös tárolóhelyiség, valamint közösségi tér is rendelkezésre áll.

A lakáshoz udvari gépkocsibeálló tartozik, amely kötelezően megvásárolandó, ára 1,5 millió forint.

Az ingatlan várhatóan két hónapon belül birtokba vehető. Igény esetén megbízható, tapasztalt kivitelező is rendelkezésre áll, aki segít az esetleges átalakítások vagy felújítások lebonyolításában.

A környék infrastruktúrája kiemelkedő: néhány perc alatt elérhető az M2 metró, a HÉV és számos buszjárat, továbbá bevásárlóközpontok, óvodák, iskolák és egészségügyi szolgáltatások is a közelben találhatók.

Ez a lakás tökéletes választás mindazok számára, akik jó közlekedés mellett, nyugodt, családbarát környezetben szeretnének otthont teremteni, és kihasználnák a kedvezményes, 3%-os hitellehetőséget.

További információért és megtekintés egyeztetéséhez keressen bizalommal.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 09.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1415 e Ft
1498 e Ft 6%
1690 e Ft 16%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
84.9 M Ft m Ft
76.9 m Ft -10%
88.7 m Ft 4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

100 M Ft
4 szoba
69 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

121.4 M Ft
3 szoba
77 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

230 M Ft
5 szoba
335 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

129 M Ft
2 szoba
71 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

112.4 M Ft
3 szoba
76 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

78.9 M Ft
3 szoba
56 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

105.77 M Ft
3 szoba
69 m²
XIV. kerület, Kassai utca