Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, 1. emelet

+ 14 kép 1/17
69 900 000 Ft69.9 M Ft 1 344 231 Ft/m2
2 szoba
52 m²
1. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 1. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: G

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 469
Jágnecs Miklós
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

2 szobás lakás dupla erkéllyel – eladó Nagyzuglóban, a Budapesti Gazdasági Egyetem szomszédságában

Azonnal birtokba vehető, tehermentes ingatlan Budapest XIV. kerületében, Zugló kedvelt, kertvárosias részén.

Az 52 m²-es, első emeleti lakás különlegessége a két különálló erkély, valamint az opcionálisan megvásárolható garázs. Ideális választás befektetőknek, első lakásvásárlóknak vagy felújítási projektet keresőknek.

A Budapesti Gazdasági Egyetem közvetlen közelében található elhelyezkedése miatt kiadásra is kiváló lehetőség.

A lakás főbb jellemzői

Nettó 52 m² lakótér

5,87 m² erkély (két különálló erkély)

2 m² önálló, zárható pince

Opcionálisan 15 m²-es garázs (9.000.000 Ft)

9 lakásos, kis létszámú társasház

Konvektoros fűtés

Eredeti fa nyílászárók

Közös költség: 12.500 Ft + 1.400 Ft garázs esetén

Kerítéssel körbezárt, biztonságos társasház

Közös kert használati lehetőséggel

A lakás jelenlegi állapotában is lakható, ugyanakkor korszerűsítésre érett, így új tulajdonosa saját igényei szerint alakíthatja.

Alakíthatóság

Jelenleg nappali + 1 hálószobás elrendezésű, de:

A nappaliból amerikai konyhás nappali alakítható ki

A jelenlegi konyhából további hálószoba is kialakítható

Így akár nappali + 2 hálószobás lakássá is átalakítható, ami jelentősen növeli befektetési értékét.

Helyiségek méretei

Nappali: 20 m²

Hálószoba: 16 m² (külön erkéllyel)

Konyha: 6,76 m²

Fürdőszoba: 4,17 m²

Előszoba: 3,72 m²

WC: 1,35 m²

Pince: 2 m² (önálló, zárható)

Garázs mérete: 2,8 m széles × 5,4 m hosszú, ajtómagasság 1,93 m.

Elhelyezkedés és közlekedés

Kiváló infrastruktúrával rendelkező, mégis zöldövezeti környezet.

80-as troli és 130-as busz 250 méteren belül

3-as, 62-es és 62A villamos 600 méterre

Örs vezér tere kb. 10 perc

Keleti pályaudvar kb. 15 perc

A közelben több óvoda, általános- és középiskola, bevásárlási lehetőség, gyógyszertár és sportolási lehetőség is megtalálható.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1344 e Ft
1527 e Ft 12%
1675 e Ft 20%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
69.9 M Ft m Ft
99.2 m Ft 30%
88.4 m Ft 21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

380 M Ft
360 m²
426 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

106.7 M Ft
3 szoba
71 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

51.99 M Ft
1 szoba
28 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

183 M Ft
3 szoba
85 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

92.9 M Ft
2 szoba
48 m²
V. kerület, Belváros, Molnár utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
28 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

86.83 M Ft
2 szoba
56 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

61.9 M Ft
1 + 1 szoba
54 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Vörösmarty utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

80 M Ft
4 szoba
75 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.9 M Ft
3 szoba
65 m²
XIV. kerület, Kassai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

99 M Ft
2 + 1 szoba
89 m²
XXIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

124.9 M Ft
3 szoba
190 m²
III. kerület, Mocsárosdűlő, III. kerület - HARSÁNYLEJTŐ
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

545 M Ft
5 szoba
263 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

178 M Ft
4 szoba
93 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

69.9 M Ft
3 szoba