Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, földszint

+ 16 kép 1/19
134 990 000 Ft134.99 M Ft 2 014 776 Ft/m2
3 szoba
67 m²
földszint
építés éve:2015

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Király Szilvia
Duna House Szent István tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kiemelt ajánlat, kizárólag nálunk!
Alsórákos kedvelt, rendezett társasházakkal kialakított, zöldövezeti részén, csendes mellékutcában eladó egy 2015-ben magas minőségben épült, 7 lakásos társasház földszintjén található, tehermentes, 67 m2-es, amerikai konyhás nappali + két külön nyíló hálószobás, dupla klímás lakás terasszal és kertkapcsolattal.

A remek lehetőségeket nyújtó kertrész - folyamatosan kertész által gondozott, osztatlan közös tulajdonú, de mivel a lakás közvetlen kertkapcsolata, így csak a lakásban élők használják - kiváló lehetőség kisgyerekkel, háziállattal, vagy azok számára, akik a városi életvitelük kapcsán egy családi házat nem szeretnének fenntartani, de vágynak egy kis saját zöld területre.

Vételár részét képezi a gépesített konyhabútor, a teremgarázs beálló és a tároló. A beálló az átlagosnál nagyobb méretű és akár szeparálható is, a tároló pedig közvetlenül a beálló mögött helyezkedik el.

A 4 szintes társasház nagyon jó minőségű, tiszta környezetű, igényes lakóközösségű, kiváló utcában található, mely autóval és tömegközlekedéssel egyaránt könnyen megközelíthető.
Reális áron értékelt lakásbeszámítás lehetséges.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: LK015979-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
2015 e Ft
1548 e Ft -30%
1697 e Ft -19%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
134.99 M Ft m Ft
114.3 m Ft -18%
132.3 m Ft -2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

108 M Ft
3 + 1 szoba
108 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

86.83 M Ft
2 szoba
56 m²
XXIII. kerület, Soroksár-újtelep
Eladó telek

Budapest, XXIII. kerület

38 M Ft
2952 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

102.99 M Ft
3 szoba
67 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56 M Ft
1 + 1 szoba
32 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dolmány utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
48 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

88.4 M Ft
2 szoba
51 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Visegrádi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

138.8 M Ft
3 szoba
84 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

123.2 M Ft
3 szoba
73 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

94.99 M Ft
2 szoba
45 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

76.9 M Ft
2 szoba
53 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

60 M Ft
2 szoba
29 m²
XIV. kerület, Istvánmező, Hungária körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

119.6 M Ft
4 szoba
104 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

105.8 M Ft
3 szoba
69 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

131 M Ft
3 szoba
74 m²
XX. kerület, Gubacsipuszta
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület