Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
199 000 000 Ft199 M Ft 3 262 295 Ft/m2
2 szoba
61 m²
1. emelet
építés éve:1903

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Széll Emese
Duna House - József körút

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Álomotthonok a Stefánia úton – Történelmi elegancia, modern luxus!
A Stefánia út új ékkövében prémium minőségű, eladó lakások várják azokat, akik nemcsak lakást, hanem életstílust keresnek.
Az elegancia és funkcionalitás itt találkozik.
Az 1. emeleten  található 61 négyzetméteres eladó ingatlan tágas és kényelmes életteret kínál.

A Stefánia út közelsége Budapest kulturális és természeti kincseinek szívében nyújt különleges életminőséget.
Az ingatlan minden apró részletét gondosan tervezték, hogy a lakók egyszerre élvezhessék a történelmi atmoszférát és a korszerű technológiákat.

Lakásparaméterek
Az ingatlan elrendezése kiválóan alkalmas egyéni, páros, vagy akár üzleti igények kielégítésére:
•    Nappali és amerikai konyha: A 37,5 négyzetméteres tér a lakás szíve. A nyitott konyha prémium minőségű gépekkel felszerelt, amelyek az étkezések és társasági összejövetelek ideális helyszínévé varázsolják a teret. A nappali kényelmét és eleganciáját tágas kialakítás és nagy ablakok biztosítják.
•    Hálószoba: A 19,8 négyzetméteres szoba világos és nyugodt atmoszférát nyújt. Ideális hely a kikapcsolódásra, miközben a praktikusan beépített szekrények rengeteg tárolóhelyet biztosítanak.
•    Fürdőszoba: Elegáns és modern kialakítású, prémium minőségű szaniterekkel
•    Vendégmosdó: A külön kialakított vendégmosdó lehetőséget nyújt arra, hogy vendégei is maximális kényelmet élvezhessenek.

Kivitelezés és burkolatokA lakás kialakítása során az anyaghasználat különös figyelmet kapott:
•    Padlóburkolatok: Halszálka mintázatú Edelholz tölgy parketta, amely tartósságot és eleganciát sugároz a nappali és hálószoba területein.
•    Fürdőszoba és konyhai burkolatok: Prémium minőségű, időtálló burkolatok.•    Fa nyílászárók: Az épületben magas energiahatékonyságú, háromrétegű üvegezéssel készült, fehérre festett trópusi keményfa nyílászárók kerültek beépítésre, amelyek nemcsak kiemelkedően energiatakarékosak, de merev és időtálló szerkezetet is biztosítanak.
•    Világítás: Beépített LED-es világítási rendszer, amely egyedi hangulatvilágítást és energiatakarékos megoldásokat kínál minden helyiségben.

Okosotthon-rendszer
Az ingatlan a legmodernebb Loxone okosotthon-rendszerrel felszerelt, amely lehetővé teszi a fűtés, hűtés, világítás és árnyékolás teljes kontrollját egyetlen érintéssel vagy mobilalkalmazáson keresztül. Ez az intelligens rendszer nemcsak a kényelmet, hanem a fenntarthatóságot is szolgálja, miközben egyszerűen kezelhető.

A Loxone rendszer automatikusan alkalmazkodik az ön életviteléhez, optimalizálja az energiafelhasználást, és biztosítja, hogy otthona mindig kellemes hőmérsékleten legyen.

További jellemzők
•    Fenntartható megoldások: Korszerű szigetelési technológia, energiatakarékos berendezések és alacsony fenntartási költségek.
•    Prémium minőség: Gondosan kiválasztott anyagok és professzionális kivitelezés.
•    Környezet: A Stefánia út egyedi atmoszférája, amely a történelem és modernitás egyensúlya.

Ez a lakás különösen ajánlott egyedülállók, párok számára, valamint üzletembereknek, akik modern, kényelmes otthont keresnek, vagy befektetési célból vásárolnának kiemelkedő értékű ingatlant.

Lépjen be egy olyan világba, ahol a történelmi hangulat és a modern luxus harmóniában találja meg álmai otthonát!
Ez a kivételes eladó ingatlan nemcsak egy otthon, hanem egy stílusos életforma megtestesítője.

Ne hagyja ki a lehetőséget, hogy részese legyen ennek a történelmi és modern csodának!
Foglaljon időpontot már ma, és fedezze fel álmai otthonát a Stefánia út szívében!

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
3262 e Ft
1498 e Ft -118%
1690 e Ft -93%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
199 M Ft m Ft
76.9 m Ft -159%
88.7 m Ft -124%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

126 M Ft
6 szoba
196 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

86.83 M Ft
2 szoba
56 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

192 M Ft
4 szoba
131 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

64.9 M Ft
3 szoba
66 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

107.49 M Ft
3 szoba
64 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

127.9 M Ft
3 szoba
87 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

106.7 M Ft
3 szoba
71 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

100 M Ft
4 szoba
69 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

112.4 M Ft
3 szoba
76 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

78.9 M Ft
3 szoba
56 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

55.9 M Ft
3 szoba
68 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

86.9 M Ft
3 szoba
71 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

188.5 M Ft
6 szoba
240 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

130.5 M Ft
3 szoba
84 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

105.8 M Ft
3 szoba
69 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Rózsa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

130 M Ft