City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 3. emelet

+ 6 kép 1/9
75 500 000 Ft75.5 M Ft 1 797 619 Ft/m2
1 szoba
42 m²
3. emelet
építés éve:2011

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Házközponti
Emelet: 3. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Gujdár Zsuzsa
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Fedezze fel ezt a stílusosan berendezett, teljes bútorzattal eladó stúdiólakást a Duna Terasz társasházban!
A 34 nm-es ingatlan azonnal költözhető.
A lakás tágas hálófülkével, modern fürdőszobával és élhető étkezővel rendelkezik, így maximális kényelmet biztosít. A 13 nm-es berendezett terasz pedig még otthonosabbá varázsolja a teret, ahol kellemes estéket tölthet el.A társasház rendezett és tiszta, lakói számára biztonságos környezetet biztosít. Pár lépésre a Duna part, de számtalan szórakozási és sportolási lehetőséget talál ebben az exkluzív környezetben: Marina sétányon játszóterek, kültéri edzőterem, teniszpálya igényes éttermek, kávézók, élelmiszerbolt, jacht kikötők, kondi termek, medencék, futó pálya.Frekventáltságát tekintve 5 percre a 3-as metró, buszok, kerékpárút szinte a ház előtt, a kikötő kb. 100 méter, így akár autóval, biciklivel, metróval vagy akár hajóval is elérheti a belvárost.A Duna-parti lakások igen kedveltek a befektetők körében, nem ok nélkül. A korlátozottan rendelkezésre álló, Duna menti telkeken épült ingatlanok azon felül, hogy értékállóak minden évben jelentősen növekszik az értékük, illetve gyorsan és egyszerűen bérbe lehet adni, így akár kiemelkedő hozamot biztosítanak tulajdonosaiknak.Ne habozzon, tekintse meg ezt a különleges lehetőséget, és szeressen bele! Itt csak a bőröndjét kell magával hoznia!

Irányár: 75500000 Ft
Érdeklődni: Gujdár Zsuzsa 30/425-0224 gujdar.zsuzsa@dh.hu

Referencia szám: LK021311

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1798 e Ft
1863 e Ft 3%
1707 e Ft -5%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
75.5 M Ft m Ft
65.8 m Ft -15%
59.6 m Ft -27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

45 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
38 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

201.91 M Ft
4 szoba
97 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Dráva utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105 M Ft
3 + 1 szoba
98 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

64.036 M Ft
1 szoba
33 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

199.815 M Ft
4 szoba
105 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.64 M Ft
2 szoba
47 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

69.9 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

355 M Ft
5 szoba
117 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

45 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.755 M Ft
2 szoba
74 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.95 M Ft
2 szoba
49 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

102.9 M Ft
2 + 2 szoba
75 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.935 M Ft
2 szoba
67 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

114.012 M Ft
3 szoba
52 m²
XIII. kerület