Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Bessenyei utca, 3. emelet

+ 16 kép 1/19
175 900 000 Ft175.9 M Ft 2 512 857 Ft/m2
3 szoba
70 m²
3. emelet
építés éve:2019

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 3. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Simon Péter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Megvételre kínálok Budapest egyik legértékesebb és legkeresettebb részén, a XIII. kerületi Újlipótvárosban a Bessenyei utcában, 70 m², 3. emeleti, 3 szobás, napfényes, lakást 8 m²-es terasszal.

Az ingatlan a RAM Colosseum szomszédságában található, a közismert Pannónia Házban, amely 2019 őszén került átadásra. A társasház magas építészeti színvonalának, modern megjelenésének és kiváló elhelyezkedésének köszönhetően rendkívül népszerű.

Az ingatlan minden mai elvárásnak megfelel: korszerű, újszerű állapotú, a hűtésről és fűtésről modern, gépészeti hűtő-fűtő rendszer gondoskodik.
Déli fekvésének és kedvező elhelyezkedésének köszönhetően rendkívül világos, napfényes lakás.

A lakás:
- A lakás a ház 3. emeletén helyezkedik el, letisztult, jól átgondolt alaprajzzal rendelkezik:
- Nappali + 2 hálószoba, összesen 70 m² lakótérrel, amelyet egy 8 m²-es terasz egészít ki.
- Daikin elektromos fűtés + törölközőszárító
- Minőségi fa nyílászárók, 3 rétegű hang- és hőszigeteléssel
- Elektromos redőnyök
- Könyökkaros elektromos napellenző
- Klimatizált lakás
- Víz, villany, fűtés egyedi mérés alapján

A lakáshoz opcionálisan megvásárolható:
- elektromos autó töltésére előkészített teremgarázs beálló (20 M Ft),
- valamint egy nagy méretű tároló (10 M Ft).

Környék – ahol minden karnyújtásnyira van
Újlipótváros ezen része ideális választás: csendes, nyugodt, mégis kiváló infrastruktúrával rendelkezik. A belváros és a Duna korzó is könnyedén elérhető.

A társasház földszintjén Spar üzlet működik, gyalogosan több bolt is elérhető (Aldi, Lidl). A közelben található óvoda, bölcsőde, iskola, játszótér, felnőtt- és gyermekorvosi rendelő, gyógyszertár, valamint a közkedvelt Vak Varjú étterem is.

A közlekedés kiváló: több busz- és troli járat, valamint az M3-as metró is néhány perc alatt elérhető.

Kérdés esetén állok rendelkezésére. A lakás rugalmasan megtekinthető a hét bármely napján.

Egyedi igényekre szabott lakáshitelekkel állunk rendelkezésére.
Bankfüggetlen Hitelcentrumunk az országban elérhető összes bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön számára díjmentesen.
Munkatársaink nagy szakmai tapasztalattal, teljes körű CSOK PLUSZ és OTTHON START PROGRAM ügyintézéssel várják Önt előre egyeztetett időpontban akár a normál munkaidő után is.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Angyalföld m² ár
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2513 e Ft
1813 e Ft -39%
1792 e Ft -40%
1694 e Ft -48%
Ennek az ára
Angyalföld átlagár
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
175.9 M Ft m Ft
125.4 m Ft -40%
131.3 m Ft -34%
132.3 m Ft -33%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Bessenyei utca, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.64 M Ft
2 szoba
47 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

140.66 M Ft
3 szoba
76 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.95 M Ft
2 szoba
49 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

192.53 M Ft
4 szoba
118 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.975 M Ft
2 szoba
50 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

114.012 M Ft
3 szoba
52 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
4 szoba
128 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

164.73 M Ft
3 szoba
88 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

259.35 M Ft
4 szoba
163 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
5 + 2 szoba
124 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

157.9 M Ft
5 szoba
130 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Lomb utca 13
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület