Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 4. emelet

+ 1 kép 1/4
84 500 000 Ft84.5 M Ft 1 965 116 Ft/m2
2 szoba
4. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 4. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Kupás Imre Sándor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Képzeld el, hogy egy új, modern lakás vár rád Budapest szívében, Angyalföldön!
Ez a prémium kivitelezésű, 43,95 négyzetméteres ingatlan tökéletes választás fiatal felnőttek számára, akik szeretnék élvezni a város nyújtotta lehetőségeket, miközben egy csendes és biztonságos környezetben élnek.
A lakásban két tágas szoba található, ahol mindenki megtalálhatja a maga helyét, legyen szó munkáról vagy pihenésről. Az egy fürdőszoba kényelmesen elég a mindennapi szükségletekhez, és a modern dizájn minden részletében megjelenik. A lakás állapota kiváló, köszönhetően a hőszivattyús fűtésnek, amely nemcsak energiatakarékos, hanem környezetbarát megoldás is.
Az ingatlan okos otthon rendszerrel is fel van szerelve, így a legmodernebb technológiák kényelmét élvezheted, legyen szó világításról, fűtésről vagy akár biztonsági megoldásokról. Mindezek mellett a panoráma is lenyűgöző, ami igazán különlegessé teszi ezt a lakást. A környék adottságai is figyelemre méltóak. Angyalföld a város egyik legdinamikusabban fejlődő része, ahol számos étterem, kávézó és bolt várja a látogatókat. A közlekedési lehetőségek kiválóak: a közeli busz- és villamosmegállók révén könnyedén elérheted a város bármelyik pontját, legyen szó a munkahelyedről vagy a szabadidős programokról.
Az M3-as metróvonal is csupán néhány percnyire található, így a közlekedés sosem lesz probléma. A környék biztonságos és csendes, ami ideális választássá teszi ezt az ingatlant fiatal felnőttek számára, akik szeretnék élvezni a városi élet nyüzsgését, de ugyanakkor fontos számukra a nyugalom is. Az ingatlan nemcsak lakóhelyként, hanem befektetési lehetőségként is remek választás, hiszen a növekvő kerületben a jövőbeni értéknövekedés garantált. Ha bármilyen kérdésed van ezzel az ingatlannal kapcsolatban, keress bátran! Bizalommal állok rendelkezésedre, hogy segítséget nyújtsak a lakásvásárlás folyamatában, és hogy megtaláld a számodra legmegfelelőbb otthont. Ne hagyd ki ezt a lehetőséget, hiszen egy ilyen modern, prémium lakás nem mindennapi ajánlat!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1965 e Ft
1858 e Ft -6%
1690 e Ft -16%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
84.5 M Ft m Ft
90.4 m Ft 7%
88.7 m Ft 5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

259.35 M Ft
4 szoba
163 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.95 M Ft
2 szoba
49 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Dráva utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105 M Ft
3 + 1 szoba
98 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.935 M Ft
2 szoba
67 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

111.34 M Ft
2 szoba
55 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

64.036 M Ft
1 szoba
33 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

199.815 M Ft
4 szoba
105 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.755 M Ft
2 szoba
74 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

146.496 M Ft
4 szoba
80 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

107.263 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.64 M Ft
2 szoba
47 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

355 M Ft
5 szoba
117 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás