City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 5. emelet

+ 14 kép 1/17
85 800 000 Ft85.8 M Ft 2 092 683 Ft/m2
2 szoba
41 m²
5. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 5. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 270
Broll Gyula
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

PRÉMIUM ÉLETÉRZÉS A WESTSIDE GRANDBAN – NAGY ERKÉLYES, KERTRE NÉZŐ, 2 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ

Most lehetőséged van beköltözni egy vadonatúj, 2026-ban épült, exkluzív lakásba a Westside Grand I. ütemében – ahol a modern design, a kényelem és a nyugalom tökéletes egyensúlyban van.

Ez a belső kertre néző, csendes, mégis világos lakás ideális választás mindazoknak, akik nem szeretnének kompromisszumot kötni.

Ami azonnal meg fog győzni:

Tágas nappali-étkező U alakú konyhával
Külön hálószoba, közvetlen erkélykapcsolattal
Nagyméretű erkély, amely mindkét szobából elérhető
Kádas fürdőszoba + külön WC – a mindennapi kényelemért

Prémium műszaki tartalom:

Távolról vezérelhető mennyezeti hűtés-fűtés
Motoros, távirányítós redőnyök
Minőségi parketta és elegáns burkolatok

Extra lehetőségek:

Teljes, látványterv szerinti berendezés: +5M Ft
Német prémium, teljesen gépesített konyha (kötelező): +3M Ft
Nagyméretű teremgarázs hely: +7M Ft
Saját tároló: +3M Ft

Fenntartási költség:
Teljes rezsi mindennel együtt mindössze kb. 35–38.000 Ft/hó.

Költözés: akár már idén nyáron (június–július) ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 395034

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2093 e Ft
1839 e Ft -14%
1690 e Ft -24%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
85.8 M Ft m Ft
267.7 m Ft 68%
88.7 m Ft 3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Újlipótváros, Raoul Wallenberg utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

83.5 M Ft
1 szoba
42 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Szent László út
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
38 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.755 M Ft
2 szoba
74 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

493 M Ft
5 szoba
285 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

65 M Ft
2 szoba
60 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
4 szoba
128 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

64.036 M Ft
1 szoba
33 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

179.9 M Ft
4 + 1 szoba
155 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

114.012 M Ft
3 szoba
52 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
5 + 2 szoba
124 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

137 M Ft
3 szoba
83 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dózsa György út
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95.5 M Ft
2 szoba
67 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület