Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 1. emelet

+ 3 kép 1/6
26 990 000 Ft26.99 M Ft 3 373 750 Ft/m2
1 szoba
8 m²
1. emelet
építés éve:1928

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Tóth Sándor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Budapest belvárosában, Újlipótváros szívében, ahol egy 1928-ban épült neobarokk ház kiváló állapotú lakása várja új tulajdonosát. Az ingatlan alapterülete 8 m2 (a valóságban 10m2), amely egy tágas szobával és egy modern fürdőszobával rendelkezik. Tökéletes választás lehet első lakásának Budapest egyik legfelkapottabb városrészében.

Fontosabb jellemzők:
- Igényesen felújított;
- Mért távfűtés;
- Nagyon alacsony resziköltség;
- Közös költség tartalmazza a korlátlan hideg-melegvíz használatot;
- Fűtés általány 1600 forint;
- Tehermentes, rendezett tulajdoni viszonyok.

Újlipótváros híres a zöld területeiről és a gyönyörű Duna-parti sétányairól, ahol a friss levegőn pihenhet, vagy sportolhat. Közlekedési szempontból a lakás kiválóan megközelíthető, hiszen a környéken több busz- és villamosjárat is közlekedik, így a város bármely pontja könnyedén elérhető. Az ingatlan nemcsak a lakhatásra, hanem befektetési lehetőségként is remek választás, hiszen a belvárosi lakások iránti kereslet folyamatosan növekszik.

Ha Ön is szeretne részese lenni ennek a különleges lehetőségnek, állok rendelkezésre!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
3374 e Ft
1877 e Ft -80%
1723 e Ft -96%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
26.99 M Ft m Ft
65.5 m Ft 59%
59.3 m Ft 55%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

179.9 M Ft
3 szoba
106 m²
XV. kerület
Eladó telek

Budapest, XV. kerület

1340 M Ft
1.98 ha
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

144.9 M Ft
2 szoba
65 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

58.7 M Ft
2 szoba
48 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

199.815 M Ft
4 szoba
105 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
5 + 2 szoba
124 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.22 M Ft
3 szoba
81 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

107.263 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

146.496 M Ft
4 szoba
80 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.06 M Ft
2 szoba
43 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

104.801 M Ft
3 szoba
52 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

115 M Ft
4 szoba
70 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

355 M Ft
5 szoba
117 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

124.9 M Ft
3 szoba
106 m²