River Life

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 1. emelet

+ 13 kép 1/16
104 000 000 Ft104 M Ft 1 925 926 Ft/m2
2 szoba
54 m²
1. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Márton Géza
Duna House - Szentendre, Városkapu

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

DUNA-PARTI LUXUS NYUGATI ERKÉLYES OTTHON!

ÁTADÁS: 2026. JÚNIUS

XIII. kerületben, Vizafogón, a Duna-part közelében, prémium kategóriás lakóparkban eladó egy 54 m²-es + 5 m² erkélyes, kétszobás, nyugati tájolású, I. emeleti új építésű lakás.

Prémium otthon, valódi életérzéssel

Ez a lakás nem csak egy ingatlan ez egy életstílus.

A nyugati tájolásnak köszönhetően a lakás egész délután fényben úszik, az erkély pedig tökéletes helyszín egy pohár borhoz vagy egy nyugodt naplementés pihenéshez.

- 54 m² jól átgondolt belső tér
+ 5 m² erkély valódi használható kültéri kapcsolat
- Kétszobás elrendezés ideális otthonnak vagy befektetésnek
- I. emeleti elhelyezkedés kényelmes, élhető szint
- Új építés modern műszaki tartalom, alacsony fenntartás

LUXUS lakópark ahol minden adott
A projekt a XIII. kerület egyik legkeresettebb, folyamatosan fejlődő részén, a Dagály strand és a Duna közvetlen közelében épül.
A lakópark a prémium életminőséget szolgálja:
-    024 portaszolgálat biztonság és kényelem
-    Igényes közös terek és zöld környezet
-    Modern, energiatakarékos műszaki megoldások
-    Mélygarázs és tárolók (opcionálisan)
-    Kiváló lokáció Duna-part, sport, kikapcsolódás, belváros perceken belül

Nem csak otthon értékálló befektetés

A XIII. kerület Duna-parti része Budapest egyik legstabilabb és legjobban értéktartó lokációja.
-    Magas bérbeadhatóság
-    Folyamatos kereslet
-    Időtálló prémium környezet

Ne maradj le ezek a lakások gyorsan elfogynak!
Ez a típus ritka kombináció: méret + erkély + nyugati fény + prémium lakópark.
Hívj most, és megmutatom a projektet, illetve a még elérhető lakásokat!

Budapest, XIII. kerület, Vizafogó, Duna-part, Beluga Bay, eladó lakás, új építésű, erkélyes lakás, 2 szoba, prémium, luxus lakópark, befektetés, nyugati tájolás

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1926 e Ft
1861 e Ft -4%
1675 e Ft -15%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
104 M Ft m Ft
90.7 m Ft -15%
88.4 m Ft -18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

199.815 M Ft
4 szoba
105 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

100 M Ft
2 + 1 szoba
68 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

355 M Ft
5 szoba
117 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.22 M Ft
3 szoba
81 m²
V. kerület, Belváros, Múzeum körút
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

151.5 M Ft
1 + 2 szoba
63 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

38.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

88 M Ft
4 szoba
88 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

64.036 M Ft
1 szoba
33 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

262.035 M Ft
4 szoba
150 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

179.9 M Ft
4 + 1 szoba
155 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.64 M Ft
2 szoba
47 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

107.263 M Ft
3 szoba