Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 1. emelet

+ 4 kép 1/7
58 490 000 Ft58.49 M Ft 1 949 667 Ft/m2
1 szoba
30 m²
1. emelet
építés éve:2027

Részletes adatok

Telekméret: 30 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 287
Kiss Luca
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest egyik legkedvezőbb négyzetméter ára az újépítésű kínálatban!
A XIII. kerületben, Vizafogón várja tulajdonosát egy modern, új építésű téglalakás megbízható beruházótól. A 30 négyzetméteres prémium kivitelezésű ingatlanhoz tartozik egy 4 nm-es terasz is, ideális választás egyedülállók vagy fiatal párok számára. Az épület 2027-ben kerül átadásra, jelenleg még elérhető a legjobb fekvések kiválasztása.

ELHELYEZKEDÉS:
A Duna-part közvetlen közelsége, valamint a Margit-sziget, Népsziget, Dagály strand, Duna Aréna és Váci úti irodafolyosó mind néhány perc távolságra találhatók.
A környék dinamikusan fejlődik, miközben üzletek, szolgáltatások és éttermek sokasága biztosítja a mindennapi kényelmet és magas életminőséget.

LAKÁSOK JELLEMZŐI:
Dunai panorámás és kertre néző lakások
Tágas erkélyek és teraszok
hőmegtartó nyílászárók beépített redőnyökkel
Privát kertkapcsolatos otthonok
Modern, letisztult építészeti megoldások
6 lakberendező által megálmodott stílusajánlás elérhető

MŰSZAKI TARTALOM & FENNTARTHATÓSÁG:
AA+ energiahatékonysági besorolás, ami a fenntarthatóság és az alacsony rezsiköltségek garanciája
Korszerű hőszivattyús mennyezeti hűtés-fűtés
Okosotthon rendszer

KÖZÖSSÉGI ÉS KÉNYELMI SZOLGÁLTATÁSOK:
2 szintes mélygarázs elektromos autótöltőkkel
Pinceszinti tárolóhelyiségek
Biciklitároló
2 lift (személy- és teherlift)
Játszótér, sportpálya, mászófal
Street workout és tollaslabda pálya
Grillterasz
Kültéri és beltéri jóga- és pilates lehetőségek
Játszószoba
Wellness & aktív élet:
Fitneszterem
Szauna

A leírásban szereplő képek látványtervek, a projektben több tipusú és méretű lakás elérhető, az ár szakaszos ütemezéssel (30%-20%-25%-20%-5%) érvényes, további részletekért kérjen tájékoztatást kollegánktól!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1950 e Ft
1877 e Ft -4%
1723 e Ft -13%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
58.49 M Ft m Ft
65.5 m Ft 11%
59.3 m Ft 1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

113.9 M Ft
5 szoba
134 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95 M Ft
2 szoba
77 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

107.263 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

355 M Ft
5 szoba
117 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
77 m²
II. kerület, Szépilona, II. kerület, Máriaremete
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

319.9 M Ft
4 szoba
202 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

179.9 M Ft
4 + 1 szoba
155 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

62.5 M Ft
2 szoba
44 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

65.9 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.95 M Ft
2 szoba
49 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

82.9 M Ft
3 szoba
110 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Lomb utca 13
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142.5 M Ft
3 szoba
76 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

90 M Ft
3 szoba
73 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület