Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 3. emelet

+ 17 kép 1/20
161 000 000 Ft161 M Ft 2 118 421 Ft/m2
3 szoba
76 m²
3. emelet
építés éve:2019

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 3. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Márton Géza
Duna House - Szentendre, Városkapu

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

PANORÁMÁS NAPLEMENTE, TÁGAS TÉR MARINA PART PRÉMIUM ÉLETÉRZÉS!

Ha egy világos, modern, azonnal költözhető otthont keresel a XIII. kerület egyik legkedveltebb részén, akkor ezt a lakást látnod kell!

Lakás jellemzői
A Marina parton, egy 2019-ben épült, modern társasházban kínálok megvételre egy
76 nm-es, 3 szobás lakást, amelyhez egy 13 nm-es, napfényes terasz tartozik.
Nyugati tájolásp
Ideális elosztás: nappali + 2 külön nyíló szoba + 2 fürdőszoba
Tágas, világos terek
Nagy terasz, ami valódi élettérként használható
Korszerű, fiatal építésű ingatlan alacsony fenntartás

Opcionálisan megvásárolható 2 db lifthez közeli teremgarázshely 9,5M Ft / db

Társasház & környezet
A ház 2019-ben épült, modern, rendezett, igényes lakóközösséggel.
Kulturált, tiszta lépcsőház
Minőségi kivitelezés
Marina part életérzés: vízpart közelsége, sétányok, zöld környezet

Lokáció Marina part

Az egyik legkeresettebb budapesti lokáció:
Duna-part pár perc sétára
Éttermek, kávézók, szolgáltatások a közelben
Bevásárlási lehetőségek, sportolási opciók
Gyors közlekedés a belváros felé

Közlekedés
M3 metró könnyen elérhető
Buszok, villamosok pár perc távolságra
Gyors bejutás autóval és tömegközlekedéssel is

Kinek ajánlom?
Családoknak, akik kényelmes, 3 szobás otthont keresnek
Befektetőknek, akik könnyen kiadható, prémium lokációban lévő lakást keresnek
Saját részre vásárlóknak, akik minőségi környezetben szeretnének élni

Életérzés
Képzeld el, ahogy egy hosszú nap után kiülsz a teraszra, és a lenyugvó nap fényében élvezed a Marina part nyugalmát
Ez nem csak egy lakás ez egy életstílus.

Hívj most!

Ne maradj le erről a kivételes lehetőségről!
Keress bizalommal, és nézzük meg együtt!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2118 e Ft
1813 e Ft -17%
1706 e Ft -24%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
161 M Ft m Ft
131.2 m Ft -23%
131.3 m Ft -23%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

41.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

199.815 M Ft
4 szoba
105 m²
II. kerület, Szépilona, II. kerület, Máriaremete
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

319.9 M Ft
4 szoba
202 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

259.35 M Ft
4 szoba
163 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
77 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

64.036 M Ft
1 szoba
33 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

90 M Ft
3 szoba
73 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

114.012 M Ft
3 szoba
52 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

83 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
4 szoba
128 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

94.9 M Ft
3 szoba
67 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
5 + 2 szoba
124 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás