BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 6. emelet

+ 8 kép 1/11
104 500 000 Ft104.5 M Ft 1 771 186 Ft/m2
2 szoba
59 m²
6. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 6. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 543
Balaton Bea
Családi Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ELADÓ PRÉMIUM MINŐSÉGŰ, ÚJÉPÍTÉSŰ LAKÁS a XIII. kerületben.

Az ELADÓ LAKÁS kiváló lokációban, letisztult, fiatalos kialakítással várja új tulajdonosát.
Panorámás, igényes, prémium minőség jellemzi. Ide tényleg csak be kell költöznie!

Főbb jellemzői:
- 53 nm lakótér +10 nm terasz
- nappali +1 hálószoba
- amerikai konyhás kialakítás, teljesen új konyhabútorral
- fürdőszoba, wc egy helyiségben
- mennyezet hűtés-fűtés
- alacsony rezsi
- 6. emelet
- panorámával a Budai-hegyekre
- teremgarázs beálló opcionálisan választható +6M forintért
- extra minőség, egyedi bútorzat, igényes kilakítás
Környezete:
- kiváló lokáció
- metro, buszmegálló, bevásárlási lehetőség pár perc alatt elérhető

Ajánlom ezt a lakást fiatal pároknak, vagy befektetésnek is jó választás.
Amennyiben szeretne egy igazán igényes, fiatalos, panorámás lakásba költözni...várom hívását !

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1771 e Ft
1854 e Ft 4%
1664 e Ft -6%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
104.5 M Ft m Ft
90.7 m Ft -15%
88.4 m Ft -18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 6. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

259.35 M Ft
4 szoba
163 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.22 M Ft
3 szoba
81 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

104.801 M Ft
3 szoba
52 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

190 M Ft
3 szoba
101 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

46.9 M Ft
1 szoba
38 m²
XIX. kerület
Eladó sorház

Budapest, XIX. kerület

47 M Ft
2 szoba
0 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

99 M Ft
2 szoba
66 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127.12 M Ft
3 szoba
81 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Lomb utca 13
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142.5 M Ft
3 szoba
76 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

111.34 M Ft
2 szoba
55 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

114.012 M Ft
3 szoba
52 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

63.9 M Ft
2 szoba
49 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

57.9 M Ft
1 szoba
36 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

39 M Ft
18 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.9 M Ft
4 szoba