Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 4. emelet

+ 17 kép 1/20
120 000 000 Ft120 M Ft 1 904 762 Ft/m2
3 szoba
63 m²
4. emelet
építés éve:1910

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 4. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3624814354
Balázs Attila
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó LIFTES ház 4. emeletén egy 3 szobás, TELJESKÖRŰEN felújított, gépesített (akár bútorozottan) lakás Újlipótváros szívében!

Kiváló állapotú, amerikai konyhás nappali + 2 külön nyíló hálószobás lakás, amely az elmúlt 5 évben teljes körű felújításon esett át. A modernizálás során a lakókomfort és a praktikusság volt a fő szempont.
A lakás világos, kivételes fényviszonyokkal rendelkezik, különösen a délutáni órákban, amikor a napfény közvetlenül beáramlik a nappaliba. A fürdőszoba ablakkal rendelkezik, így természetes fény és szellőzés is biztosított.
Felszereltség:
- teljesen gépesített konyha
- (mosogatógép, elektromos főzőlap, szagelszívó, hűtő)
- mosógép
- elektromos redőnyök
- légkondicionáló 2 szobában

A lakás liftes, rendezett társasházban, a 4. emeleten található.
Megegyezés szerint teljes bútorzattal együtt is megvásárolható, így akár azonnal költözhető vagy kiadható.
Ez az ingatlan ideális választás saját otthonnak, befektetésnek vagy hosszú távú bérbeadásra is, Újlipótváros egyik legkeresettebb részén.
További információért és személyes megtekintésért keressen bizalommal.
Érd: Balázs Attila +36302572123 balazs.attila@dh.hu

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1905 e Ft
1813 e Ft -5%
1706 e Ft -12%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
120 M Ft m Ft
131.2 m Ft 9%
131.3 m Ft 9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

179.9 M Ft
4 + 1 szoba
155 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.22 M Ft
3 szoba
81 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

375 M Ft
3 szoba
165 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Dráva utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105 M Ft
3 + 1 szoba
98 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

104.801 M Ft
3 szoba
52 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

199.815 M Ft
4 szoba
105 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

146.496 M Ft
4 szoba
80 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.755 M Ft
2 szoba
74 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Lomb utca 13
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142.5 M Ft
3 szoba
76 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

355 M Ft
5 szoba
117 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület