Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 10 felett

+ 14 kép 1/17
199 900 000 Ft199.9 M Ft 3 277 049 Ft/m2
2 szoba
61 m²
10 felett
építés éve:2026

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 61 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: 10 felett
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Komfort: Luxus
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 701
Szlifka Balázs
Hillside Homes

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Marina City A1 a projekt egyik legmagasabb pozíciójú, panorámás lakása a 15. emeleten, ritka adottságokkal a Duna-parton

A XIII. kerület egyik legjelentősebb vízparti fejlesztésében, a Marina City első ütemében kínálok megvételre egy 15. emeleti, 2 szobás, erkélyes lakást, lenyűgöző dunai és budai-hegyekre néző panorámával.
Ez az ingatlan a projekt egyik kiemelt pozíciójú lakása, amely a magasság, a tájolás és az elhelyezkedés kombinációja miatt valóban ritka lehetőség.
Ideális választás azok számára, akik modern, vízparti környezetben keresnek értéktartó otthont, vagy prémium minőségű befektetésben gondolkodnak.

Elhelyezkedés – vízparti városnegyed születik
A Marina City az Újpesti-öböl partján, közvetlen Duna-kapcsolattal valósul meg, egy 14 hektáros területen. Az egykori ipari zóna átalakulása során egy új, zöld városrész jön létre 90 000 m² parkosított, autómentes közösségi térrel, sétányokkal, sportolási lehetőségekkel és közvetlen vízparti kapcsolattal.
A Váci út 150 méterre található, a Duna Plaza és a metró könnyen elérhető, így a lokáció egyszerre biztosít természetközeli életérzést és kiváló infrastruktúrát.

A lakás jellemzői:
Az ingatlan az A1 torony 15. emeletén helyezkedik el.
51 m² lakótér
20 m²-es, panorámás erkély
2 szoba
ÉNY-i tájolás
Dunára és a Budai-hegyekre néző kilátás

A nagy üvegfelületeknek és a magas emeleti elhelyezkedésnek köszönhetően a lakás világos, tágas érzetű, a kilátás pedig zavartalan.

A belső műszaki tartalom a modern városi élet igényeire szabott:
mennyezeti hűtés és fűtés
okosotthon megoldások
A+ energiahatékonysági besorolás

A lakáshoz kötelezően megvásárolandó:
1 db tároló a 15. emeleten (+3 M Ft)
1 db elektromos autótöltővel felszerelt gépkocsi-beálló (+12 M Ft)

Várható átadás: 2026. IV. negyedév.
Rozsdaövezeti besorolásának köszönhetően 5% áfa visszaigényelhető.

Építészeti és környezeti minőség
A toronyépületeket a Dyer Group tervezte, organikus formavilággal és karakteres, lekerekített erkélylemezekkel. A projekt több mint 2500 lakásból áll, de a magas emeleti, panorámás elhelyezkedésű lakások száma korlátozott.
A 1,2 km hosszú közvetlen vízpart, a parkosított zöldterületek, a közösségi funkciók és a modern építészeti koncepció egy új, értékálló városi környezetet teremtenek.

Kinek ajánlom?
Saját részre vásárlóknak, akik vízparti, modern otthont keresnek.
Befektetőknek, akik hosszú távon értéktartó, kiemelt lokációban lévő ingatlanban gondolkodnak.
Olyan döntéshozóknak, akik számára a kilátás, a minőség és a városi infrastruktúra egyaránt fontos.

Amennyiben szeretne részletes alaprajzot, műszaki tartalmat vagy személyes egyeztetést, kérem, vegye fel velem a kapcsolatot.

Ez a lakás a Marina City egyik kiemelt pozíciójú lehetősége érdemes időben dönteni.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
3277 e Ft
1858 e Ft -76%
1690 e Ft -94%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
199.9 M Ft m Ft
90.4 m Ft -121%
88.7 m Ft -125%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 10 felett

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Angyalföld, Lomb utca 13
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142.5 M Ft
3 szoba
76 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

146.496 M Ft
4 szoba
80 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

94.9 M Ft
3 szoba
67 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89.9 M Ft
4 szoba
70 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.64 M Ft
2 szoba
47 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

113.9 M Ft
5 szoba
134 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
77 m²
XVI. kerület, Sashalom, Rovás utca
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

349.9 M Ft
12 szoba
478 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

83 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

114.012 M Ft
3 szoba
52 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

62.5 M Ft
2 szoba
44 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
72 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Dráva utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105 M Ft
3 + 1 szoba
98 m²
II. kerület
Eladó sorház

Budapest, II. kerület

209.79 M Ft
5 szoba
196 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület