Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 2. emelet

+ 7 kép 1/10
94 600 000 Ft94.6 M Ft 2 150 000 Ft/m2
2 szoba
44 m²
2. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 579
Iván Zoltán
Szentendre Városkapu

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

XIII. Duna-parti lakóparkban eladó kétszobás luxus lakás

XIII. kerület Vizafogón a Dagály strandnál épülő projektben eladó Dunára panorámás, kétszobás (44nm), teraszos (5nm), ÉK-i tájolású luxus lakás.

Beluga Bay Lakópark Prémium életérzés a Duna partján

A Beluga Bay Lakópark Budapest XIII. kerületének egyik legújabb és legmodernebb lakónegyede, amely a Bodor utca és a Népfürdő utca találkozásánál, közvetlenül a Duna partján épül. A fejlesztés keretében egy tizenegy szintes, 314 lakásos társasház valósul meg, amelyben 15 exkluzív penthouse, 299 prémium okoslakás, mélygarázs, tárolók és kereskedelmi egységek kapnak helyet.

Kiemelt szolgáltatások a lakók számára:

Privát fitnesz- és wellnessközpont A kényelmes és egészségtudatos életmódért
24 órás portaszolgálat Maximális biztonság és nyugalom
Belső kert és zöldterületek Pihentető, természetközeli környezet
Mélygarázs és tárolók Praktikus parkolási és tárolási megoldások

A modern épület kialakításánál kiemelt figyelmet fordítottak a komfortos és élhető otthonok megteremtésére, amelyek nemcsak luxus életérzést biztosítanak, hanem kiváló befektetési lehetőséget is kínálnak. A lakások várhatóan 2026 augusztus hónapban kerülnek átadásra.

A Beluga Bay Lakópark tökéletes választás mindazok számára, akik a belvároshoz közel, mégis nyugodt, vízparti környezetben szeretnének élni, korszerű technológiával felszerelt, magas színvonalú otthonokban.

Budapest, 13. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca, eladó, lakás, tégla, 2 szoba, erkély, terasz, panoráma, Duna, 0-24 portaszolgálat,

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2150 e Ft
1858 e Ft -16%
1617 e Ft -33%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
94.6 M Ft m Ft
90.4 m Ft -5%
240.4 m Ft 61%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

130 M Ft
3 szoba
0 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

199.815 M Ft
4 szoba
105 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

179.9 M Ft
4 + 1 szoba
155 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

90 M Ft
3 szoba
73 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

114.012 M Ft
3 szoba
52 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.22 M Ft
3 szoba
81 m²
II. kerület, Szépilona, II. kerület, Máriaremete
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

319.9 M Ft
4 szoba
202 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
72 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

107.263 M Ft
3 szoba
68 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

62.5 M Ft
2 szoba
44 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Béke tér
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
43 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
77 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89.9 M Ft
4 szoba
70 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.755 M Ft
2 szoba
74 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

104.801 M Ft