Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 2. emelet

+ 8 kép 1/11
84 000 000 Ft84 M Ft 1 866 667 Ft/m2
2 szoba
45 m²
2. emelet
építés éve:2007

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 2. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 444
Sárvári-Darai Renáta
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó a XIII. kerületben egy második emeleti, 45 nm-es, amerikai konyhás nappalival, plusz egy hálószobával rendelkező 2015 évben épített, modern, tágas téglaépítésű lakás önálló teremgarázzsal.Az ingatlan kényelmes otthon biztosít egy vagy két fő számára. A nyári időszakban keleti fekvésének köszönhetően hűvös, amit a légkondicionáló csak még jobban támogat fülledt napokon, téli időszakban pedig a házközponti fűtés egyedi mérővel biztosítja a megfelelő meleget.A teremgarázs, beépített konyhabútor, fürdőszobai szekrények bele tartoznak.Az épület szigetelt, lifttel ellátott, kellemes barátságos szomszédok.Közlekedés kiváló, 20E, 30, buszok 1-2 villamosok 5 percen belüli gyaloglásra.Hosszútávú befektetésre is kiválóan alkalmas!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

84000000 Ft

Referencia szám: LK084219

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1867 e Ft
1861 e Ft 0%
1675 e Ft -11%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
84 M Ft m Ft
90.7 m Ft 7%
88.4 m Ft 5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89 M Ft
3 szoba
77 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.64 M Ft
2 szoba
47 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
5 + 2 szoba
124 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

140.66 M Ft
3 szoba
76 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Lomb utca 13
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142.5 M Ft
3 szoba
76 m²
II. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, II. kerület

810 M Ft
933 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

114.012 M Ft
3 szoba
52 m²
XXI. kerület
Eladó iroda

Budapest, XXI. kerület

289.9 M Ft
1180 m²
638 m²
VI. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

141.6 M Ft
90 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Dráva utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105 M Ft
3 + 1 szoba
98 m²
II. kerület, Hársakalja
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

145 M Ft
3 szoba
63 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.975 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.22 M Ft
3 szoba
81 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

64.036 M Ft
1 szoba
33 m²