City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 1. emelet

+ 3 kép 1/6
94 900 000 Ft94.9 M Ft 2 206 977 Ft/m2
2 szoba
43 m²
1. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 1. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Joó Krisztina
Otthon Centrum Szigethalom

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Modern lakás a Marina parton – Budapest XIII. kerület, Vizafogó
Fedezze fel ezt a 42,9 m²-es, kiváló állapotú, 2 szobás lakást a XIII. kerület közkedvelt Vizafogó – Marina part városrészében, ahol a modern életstílus találkozik a természet közelségével.

Főbb jellemzők:
42,9 m² alapterület

2 világos, tágas szoba

Modern kialakítású, kényelmes fürdőszoba

8 m²-es erkély panorámás kilátással – ideális pihenésre vagy baráti összejövetelekhez

Elhelyezkedés és környék:
A Duna-part közelsége nemcsak a csodás kilátást biztosítja, hanem számos szabadidős lehetőséget is kínál. A környék biztonságos, csendes és családbarát, a közelben óvoda, iskola, üzletek, éttermek, kávézók és szolgáltatások találhatók.

A közlekedés kiváló: busz- és villamosmegállók a közelben, a belváros gyorsan elérhető, a HÉV és a főbb közlekedési csomópontok könnyen megközelíthetők. A Marina part és Vizafogó környéke egyaránt kedvelt a természeti szépségek és a városi kényelem miatt.

További előnyök:
Közeli parkok és sétányok

Családbarát környezet

Befektetésre is ideális – magas kereslet a környéken

Fiatal pároknak, egyedülállóknak vagy hosszú távú kiadásra tökéletes választás

Ez a lakás nem csupán egy ingatlan, hanem egy életstílus – a város nyüzsgése és a természet nyugalma tökéletes harmóniában.
Ne hagyja ki, vegye fel velünk a kapcsolatot még ma!

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2207 e Ft
1839 e Ft -20%
1690 e Ft -31%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
94.9 M Ft m Ft
267.7 m Ft 65%
88.7 m Ft -7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dózsa György út
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95.5 M Ft
2 szoba
67 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

119.9 M Ft
5 szoba
144 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

52 M Ft
1 szoba
29 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

64.036 M Ft
1 szoba
33 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

65 M Ft
2 szoba
60 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

107.263 M Ft
3 szoba
68 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
3 szoba
50 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, István utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84 M Ft
2 szoba
47 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

259.35 M Ft
4 szoba
163 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Dráva utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105 M Ft
3 + 1 szoba
98 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Garay tér
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

68.5 M Ft
2 szoba
35 m²
V. kerület, Lipótváros, Akadémia utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

110 M Ft
3 szoba
61 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület