Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, Vizafogó, Jakab József utca 23, 1. emelet

1/1
193 730 000 Ft193.73 M Ft 1 777 339 Ft/m2
5 szoba
109 m²
1. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 535
Todorovics Attila

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

2018 őszén indítottuk a Dagály Park projekt első, majd 2019 végén a második ütemének építését Budapest XIII. kerületének frekventált helyén, a Vizafogó városrészben. A három ütemben megvalósuló projekt keretében összesen 535 lakás épül. Az első ütemben 120, a második ütemben 101 lakást adtunk át, melyek sikeres lezárását követően 2024-től a beruházás legújabb, harmadik ütemének értékesítését kezdtük meg.

Amíg az első két ütemben megvalósult épületegyüttes a formabontó, egyedi megjelenésével - a tetővonal különleges ferde formájával és letisztult fehér homlokzatával - vonja magára az arra járók figyelmét, addig a harmadik ütem nagyobb tömegű épülete a homlokzat lágy vonalvezetésével és a visszafogott pasztell színek játékával teszi egyedivé és különlegessé.

A Dagály Park harmadik üteme - pince, földszint, 8 emelet kialakításban - összesen 314 lakást, 330 gépkocsi beállót, 187 tárolót és 2 üzletet foglal magába, amelyek megközelítése három lépcsőházon keresztül összesen hat lifttel megoldott. A változatos méretű, hasonló alaprajzi elrendezésű általános szintek felett a 8. emeleten jellemzően nagy teraszos penthouse jellegű lakások épülnek. A lakások közel fele hangulatos díszkertekre, másik része nyugatra a Duna és a budai hegyek felé, vagy keletre a közeljövőben megvalósuló Láng városnegyed irányába orientált.

A karnyújtásnyira lévő hármas metró, az 1-es villamos, a közeli busz és trolibusz járatok a város több jelentősebb csomópontját gyorsan elérhetővé teszi, a Váci úti irodafolyosó biztosította több száz munkahely közvetlen közelsége pedig számos, a Dagály Parkban - saját vagy befektetési céllal - lakást vásárló munkába járási idejét rövidítheti le.

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

5 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1777 e Ft
1832 e Ft 3%
1600 e Ft -11%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
193.73 M Ft m Ft
271.8 m Ft 29%
241.1 m Ft 20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, Vizafogó, Jakab József utca 23, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127.12 M Ft
3 szoba
81 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

55 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

199.815 M Ft
4 szoba
105 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

38.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

42.9 M Ft
1 szoba
22 m²
VII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VII. kerület

47.9 M Ft
2 szoba
79 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.755 M Ft
2 szoba
74 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

262.035 M Ft
4 szoba
150 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

179.9 M Ft
4 + 1 szoba
155 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.975 M Ft
2 szoba
50 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

150 M Ft
2 szoba
111 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.85 M Ft
2 szoba
54 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

259.35 M Ft
4 szoba
163 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.95 M Ft
2 szoba
49 m²
II. kerület
Eladó téglalakás