Metrodom

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Szent László út 106, 5. emelet

1/1
220 820 000 Ft220.82 M Ft 1 752 540 Ft/m2
5 szoba
126 m²
5. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 5. emelet
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 550
ASTORA realty investments Kft

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A projekt két különálló épületből áll, amelyek egy hangulatos, zöld udvart alkotnak — ideális tér a lakók kikapcsolódására. Az elegáns építészeti megoldások modern alaprajzokkal és stílusos, aprólékosan megtervezett belső terekkel társulnak.

Az erkélyek szinte minden lakás alapfelszereltségéhez tartoznak, a legfelső emeleteken pedig extra nagy privát teraszok kapnak helyet, amelyek saját kerti hangulatot biztosítanak a szabad ég alatt.

A földszinten egy kávézónak kialakított üzlethelyiség is helyet kap, ami különleges élettel tölti meg a projektet. Mindez egy csendes, zöldövezeti környéken, kiváló infrastruktúrával és kényelmes belvárosi közlekedéssel.

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 29. Utoljára módosítva: 2026. 04. 01.

5 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Angyalföld m² ár
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1753 e Ft
1386 e Ft -26%
1832 e Ft 4%
1600 e Ft -10%
Ennek az ára
Angyalföld átlagár
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
220.82 M Ft m Ft
168.7 m Ft -31%
271.8 m Ft 19%
241.1 m Ft 8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Szent László út 106, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

201.91 M Ft
4 szoba
97 m²
XV. kerület, Újpalota, Bethlen Gábor utca
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

47.59 M Ft
1 szoba
32 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

150 M Ft
3 szoba
197 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

119 M Ft
3 szoba
74 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Gogol utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

99.99 M Ft
4 szoba
85 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

129.8 M Ft
3 szoba
65 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127.12 M Ft
3 szoba
81 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

259.35 M Ft
4 szoba
163 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Dráva utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105 M Ft
3 + 1 szoba
98 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.64 M Ft
2 szoba
47 m²
II. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, II. kerület

810 M Ft
933 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

389 M Ft
3 szoba
111 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

62 M Ft
2 szoba
53 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
4 szoba
128 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület