Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 1. emelet

+ 5 kép 1/8
78 500 000 Ft78.5 M Ft 1 401 786 Ft/m2
2 szoba
56 m²
1. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 292
Sassi Szilvia
Családi Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ÚJ ÉPÍTÉSŰ TÁRSASHÁZI LAKÁSOK A XIII.KERÜLETBEN!

SZUPER LOKÁCIÓ, KIVÁLÓ KÖZLEKEDÉS!

Budapest XIII. kerületében ENERGIATAKARÉKOS, A ++ ENERGETIKAI BESOROLÁSÚ, 22 LAKÁSOS társasház épül.

Az épületet megjelenésében is és műszaki tartalmában is PRÉMIUM MINŐSÉG és KIFINOMULT ELEGANCIA jellemzi. A tervezésnél fontos szempont volt, a KORSZERŰ, ÉLHETŐ OTTHONOK ki alakítása a vevők számára, miközben a LEGMAGASABB MINŐSÉGET és az ENERGIATAKARÉKOS MEGOLDÁSOKAT tartották szem előtt.

Az épületet tudatosan tervezve, figyelembe vették a vevői igényeket, mint például a jó elosztás, élhető méretű lakások és a hozzájuk tartozó napos erkélyek kialakítását is.
Az ÉPÜLET 5 szintes és a lifttel kényelmesen elérhetőek az otthonok.

A Kínálatban megtalálható a kisméretű lakásoktól kezdve a 81 m²-es, tágas, nagy teraszos lakásokig. A felső emeleten exkluzív Penthouse lakások kaptak helyet, panorámás kilátással. Az új építésű társasház az építészeti tervezésével, fiatalos, modern megjelenésével igazi értéket képvisel.

Az ingatlanok magas minőségű belső műszaki tartalommal rendelkeznek; prémium kategóriás hideg burkolatok, belső nyílászárók és szaniterek.
-Központi Hőszivattyús fűtés
-Klíma
-Teremgarázs

A társasház a modern városi élethez igazodó építészeti stílust képviselve kínál magas minőséget, értékállóságot és kiváló befektetési lehetőséget.
Kiváló közlekedéssel és infrastruktúrával rendelkezik a 14-es villamos vonalán.

Várható átadás: 2027 év középe.

Precíz Banki hitel ügyintézés szinte minden bank kínálatával.

Keressen bizalommal!!

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1402 e Ft
1858 e Ft 25%
1690 e Ft 17%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
78.5 M Ft m Ft
90.4 m Ft 13%
88.7 m Ft 12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127.12 M Ft
3 szoba
81 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.755 M Ft
2 szoba
74 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
4 szoba
128 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.22 M Ft
3 szoba
81 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.975 M Ft
2 szoba
50 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.935 M Ft
2 szoba
67 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Lomb utca 13
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142.5 M Ft
3 szoba
76 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

355 M Ft
5 szoba