Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, XII. kerület, földszint

+ 8 kép 1/11
223 260 000 Ft223.26 M Ft 1 305 614 Ft/m2
3 szoba
171 m²
földszint
építés éve:2022

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Komfort: Luxus
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 385
Seller Andrea
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A prémium kivitelezésű ingatlan Csillebérc természetvédelmi övezetének határán található egy csendes zsákutcában, ahonnan csodálatos kilátás nyílik a közeli Frank-hegyre.

A 3 lakásos társasháznak a 2-es lakása szerepel ebben a hirdetésben.
A lakás az épület középső, utca szintjén található, mindkét hálószobája saját fürdőszobával rendelkezik és a szülői hálóhoz gardrób is csatlakozik. A nappali-konyha-étkező hatalmas üvegfelületekkel kapcsolódik a teraszhoz (53 nm), ahonnan minden nap élvezheti a pazar, elvehetetlen panorámát. (a nappali berendezett fotója illusztráció). A lakáshoz tartozik 1 saját garázs és további 1 felszíni beálló a telken belül, mely benne van az árban.
A lakás egyharmad wellness tulajdonnal is rendelkezik, mely osztatlan közös tulajdon. A lakóterületet 100%-ban, a teraszokat 50%-ban, a wellness területét egyharmad részben és a garázst 100%-ban tüntettük fel a hirdetésben. A lakáshoz tároló is megvásárolhatók.
A wellness rész kizárólagos tulajdonként is megvásárolható, ebben az esetben 210.000 EUR az ára. A ház alatt helyezkedik el, épületen belülről megközelíthető, feszített víztükrű ellenáramoltatós úszómedencéből és finn, valamint infra szaunából áll.

A lakás a legmodernebb technológiával kerül átadásra: a legmagasabb színvonalú, Hitachi - Yutaki hőszivattyús mennyezeti hűtés, padló fűtés került beépítésre. Jelenleg emelt szerkezetkész állapotban vannak a lakások, részben burkolva.

A 3 lakásból álló ingatlan-együttes egyben is eladó. Nyitva áll a lehetőség az összeköltöző családok előtt. De lakás-iroda is szabadon kialakítható az épületben.

A három lakásból álló társasháznak a még elérhető két további lakása, röviden:
-1-es lakás, mely kertkapcsolatos: nappali-konyha-étkező, 3 háló, 3 fürdő, gardrób, 1 wc, 1 kamra. Minden helyiség rendelkezik teraszkapcsolattal: 26 nm terasz, 2 db 8 nm-es erkély. 1 garázs, 1 felszíni beálló, 1 tároló. A lakás burkolása, belső nyílászárók és a szaniterek még hiányoznak.

-3-as, duplex lakás: két panorámás terasszal, nappali-konyha-étkező, 3 háló, 3 fürdőszoba, 38 nm terasz, 2x8 nm erkély, 1 garázs, 1 felszíni beálló, 1 tároló. A lakás burkolása befejeződött. Csak a szaniterek és a belső nyílászárók hiányoznak.

A legközelebbi buszmegálló 15 perces sétára található. Az M1-M7 autópályák közös kivezető szakasza gyorsan megközelíthető. 10 percre található az Etele plaza is.

A 2000-ben alapított VON POLL REAL ESTATE ma már Európa egyik legnagyobb ingatlanügynöksége, 10 országban, több mint 350 irodával. Szolgáltatásainkkal a prémium szegmensre fókuszálunk, közreműködünk lakó- és üzleti ingatlanok felkutatásában, értékesítésében, bérbeadásában. Fontos számunkra, hogy az ügyfeleinkkel kialakított partneri viszonyt minden esetben a felelős- és tiszteletteljes hozzáállás jellemezze.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1306 e Ft
2170 e Ft 40%
1706 e Ft 23%
Ennek az ára
XII. kerület átlagár
Budapest átlagár
223.26 M Ft m Ft
182.7 m Ft -22%
131.3 m Ft -70%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

84.99 M Ft
3 szoba
67 m²
XXII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXII. kerület

149 M Ft
3 szoba
65 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

52.9 M Ft
1 szoba
32 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

449 M Ft
16 szoba
691 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

65 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
XII. kerület, Széchenyihegy, Ágnes köz
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

277 M Ft
3 szoba
98 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

650 M Ft
3 szoba
120 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

42.5 M Ft
2 szoba
44 m²
XII. kerület, Krisztinaváros, Városmajor utca
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

700 M Ft
20 + 5 szoba
849 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

650 M Ft
3 szoba
120 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

54.9 M Ft
2 szoba
42 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

399 M Ft
4 szoba
165 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

74.8 M Ft
3 szoba
64 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

299 M Ft
3 szoba
91 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

278.16 M Ft
4 szoba
169 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület