Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, XII. kerület, Kissvábhegy, Tornalja utca, földszint

152 000 000 Ft152 M Ft 1 853 659 Ft/m2
3 szoba
82 m²
földszint
építés éve:1972

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Nyakas Veronika
Duna House - Csömöri út

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Világos, csendes, teljeskörűen felújított otthon Mártonhegyen

Mártonhegy zöldövezeti részén, csendes környezetben kínálunk megvételre egy teljeskörűen felújított, 3 szobás, rendkívül világos lakást. Az ingatlan belső kertre néz, jó elosztású, kiváló állapotú. A lakáshoz tároló, valamint garázs is tartozik, amely kötelezően megvásárlandó.

Az ingatlan főbb jellemzői:
    9 lakásos rendezett társasház
    Földszinti lakás, alatta garázsokkal
    Nagy üveg felüleletek, rendkívül világos terek
    Belső, zöld udvarra néző ablakok
    2017-2020 között megvalósult teljes felújítás

Műszaki tartalom:
    Teljes villamos, és vízhálózat csere
    Új, hőszigetelt nyílászárók
    Biztonsági bejárati ajtó
    Bosch kondenzációs kazán (50 literes HMV tartállyal)
    Padlófűtés a fürdőszobában és a WC-ben
    Panasonic klíma (hűtés/fűtés)
    Riasztórendszer, elektromos védelem (rács, távvezérlés, távfelügyelet)
    Elektromos hálózat: 3x16A
    Beépített, gépesített konyha (indukciós főzőlap, elektromos sütő, mosogatógép, mikro)

További jellemzők:
    Tágas előszoba, beépített szekrények
    Erkély (4,76 m2) és loggia (8,71 m2)
    Saját tulajdonú tároló (6,44 m2)

A társasház:
    Jó műszaki és esztétikai állapotú
    Tető és gépészeti rendszerek felújítva
    Rendezett lakóközösség
    Folyamatos karbantartás,rendelkezésre álló felújítási alap

Parkolás:
    Utcán ingyenes parkolás
    Saját tulajdonú, 16 m2-es garázs automata kapuval, saját villanyórával, elektromos autó töltésére alkalmas, amely kötelezően megvásárolandó, 17 millió Ft-ért

Az ingatlan ideális mindazoknak, akik csendes, zöld környezetben, ugyanakkor jó közlekedés mellett keresnek azonnal költözhető, magas műszaki tartalmú lakást.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kissvábhegy m² ár
XII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1854 e Ft
1828 e Ft -1%
2170 e Ft 15%
1706 e Ft -9%
Ennek az ára
Kissvábhegy átlagár
XII. kerület átlagár
Budapest átlagár
152 M Ft m Ft
127.9 m Ft -19%
182.7 m Ft 17%
131.3 m Ft -16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XII. kerület, Kissvábhegy, Tornalja utca, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

209.9 M Ft
4 szoba
100 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

65 M Ft
2 szoba
50 m²
XII. kerület, Krisztinaváros, Városmajor utca
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

700 M Ft
20 + 5 szoba
849 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

269.906 M Ft
4 szoba
204 m²
XII. kerület, Széchenyihegy, Ágnes köz
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

203 M Ft
3 szoba
72 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

383.914 M Ft
4 + 2 szoba
140 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

57.9 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

93 M Ft
2 szoba
53 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

650 M Ft
3 szoba
120 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XII. kerület, Széchenyihegy, Ágnes köz
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

475 M Ft
5 szoba
185 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

93 M Ft
2 szoba
53 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

96.9 M Ft
2 + 1 szoba
82 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

399 M Ft
4 szoba
165 m²