Metrodom

Eladó téglalakás
Budapest, XII. kerület, Németvölgy, Zalai út, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
129 900 000 Ft129.9 M Ft 2 201 695 Ft/m2
3 szoba
59 m²
1. emelet
építés éve:1960

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Szabó Máté
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest XII. kerületének egyik legkedveltebb részén, Virányoson, a Zalai utcában kínálunk megvételre egy 59 m²-es, teljes körűen felújított, 3 szobás, erkélyes lakást. Az ingatlan egy rendezett, téglaépítésű társasház 1. emeletén helyezkedik el, kényelmes megközelítéssel.

Lakás
A lakás átgondolt elrendezésű, jól használható terekkel:
•Amerikai konyhás nappali (19,57 m²) – egyedi tervezésű nappali- és konyhabútorral, új, garanciális Bosch gépekkel (indukciós főzőlap, sütő, elszívó, 12 személyes mosogatógép, mikró és beépített hűtő)
•a nappaliban LED tv és a látványtkandalló is a vételár részét képezi
•Külön nyíló szoba (12,56 m²) – beépített, exklzív teljes falas, üvegajtós gardróbbal
•Dolgozó / gyerekszoba (6,5 m²) – egyedi L alakú gardróbbal
•Fürdőszoba WC-vel (4,6 m²) – walk-in zuhany, bidé, Wellis okostükör, hangulatvilágítás
•Előszoba (8,21 m²) – egyedileg ide készült beépített bútorokkal - hatalmas tárólófelületekkel
•Közlekedő (1,85 m²)

A lakás egyik erőssége a számos egyedi asztalosmunka, amely praktikus és esztétikus tárolási megoldásokat biztosít.

Prémium felújítás, azonnal költözhető állapot:
A felújítás teljes körű és műszakilag is átgondolt:
•Teljesen megújult víz-, villany- és gázhálózat
•3×25 A elektromos kapacitás
•Új Vaillant kondenzációs kazán, frissen bélelt kéménnyel - új raditárokkal és termosztáttal
•2 db Fisher hűtő-fűtő klíma
•Új, bukó-nyíló nyílászárók motoros redőnnyel és szúnyoghálóval
•Minőségi burkolatok és egyedi világítási megoldások az egész lakásban
•A lakás külön vízórával rendelkezik
•A felújítás, beépített gépek és berendezések mind garanciálisak

Tárolás, parkolás
•A lakáshoz tartozik egy zárható, 4,8 m2-es alagsori tároló
•Parkolás a ház előtt, kialakított közterületen, díjmentesen

Társasház
•Rendezett, 12 lakásos, 3 emeletes téglaépület
•Stabil anyagi helyzetű: kb. 2,8 millió Ft megtakarítással
•Közös költség: 24.000 Ft / hó

Ajánljuk azoknak, akik a budai zöldövezet nyugalmát keresik, de nem szeretnének kompromisszumot kötni a minőségi belső tér és a modern műszaki tartalom terén.

Megközelítés tömegközlekedéssel:
-Kiváló BKV megközelítés: a 155-ös, 291-es buszok megállóo 300 m-re és 22A/22/222-es buszok megállói kb. 650méterre (3–9 perc sétára) találhatók
-könnyedén. átszállás nélkül eljuthatunk a Széll Kálmán térig vagy a Nyugati Pályaudvarig, ahol metró, villamos és számos további buszjárat elérhető.
-Éjszaka a 922-es busz 650m-re

Megközelítés autóval:
-Kényelmes autós közlekedés: gyors kijutás a Budakeszi útra és a Szilágyi Erzsébet fasorra
-A belváros autóval 10–15 perc alatt elérhető forgalomtól függően
-Könnyű parkolási lehetőség az utcában és a környéken

Környékbeli infrastruktúra:
-CBA Príma - 140m - re
-Patika - 270m -re
-ALDI - Pasaréti út - 2,3 km
-Óvoda, Bölcsöde és Általános Iskola az utca elején, pár perc sétára

Különleges környezet:
-Csendes, zöldövezeti elhelyezkedés a XII. kerület egyik legkeresettebb részén, kiváló levegőminőséggel és nyugodt, kertvárosias hangulattal.
-Virányos Budapest egyik legkedveltebb, zöldövezeti része, amely nyugodt, csendes környezetet és kiváló levegőt biztosít
-A környék kifejezetten családbarát, kevés forgalommal, sok zöldfelülettel és biztonságos, élhető utcákkal
-Elegáns budai lokáció, ahol a természet közelsége és a városi kényelem tökéletes egyensúlyban van

A lakás ára: 129.990.000 Ft – teljes berendezéssel együtt
(+ kötelezően hozzá vásárolandó tároló ára: 4.990.000 Ft)

A lakás a vételár kiegyenlíése után azonnal birtokba vehető, a tulajdoni lap per- és tehermentes.

Egyedi igényekre szabott lakáshitelekkel állunk rendelkezésére. Bankfüggetlen hitelcentrumunk az országban elérhető összes bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön számára díjmentesen. Munkatársaink nagy szakmai tapasztalattal várják Önt az előre egyeztetett időpontban akár a normál munkaidő után is.

Bővebb információért és a megtekintéssel kapcsolatban hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Németvölgy m² ár
XII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2202 e Ft
2145 e Ft -3%
2132 e Ft -3%
1694 e Ft -30%
Ennek az ára
Németvölgy átlagár
XII. kerület átlagár
Budapest átlagár
129.9 M Ft m Ft
161.1 m Ft 19%
181.6 m Ft 28%
132.3 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XII. kerület, Németvölgy, Zalai út, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
66 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

219.435 M Ft
3 szoba
128 m²
XII. kerület, Széchenyihegy, Ágnes köz
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

277 M Ft
3 szoba
98 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

383.914 M Ft
4 + 2 szoba
140 m²
XII. kerület, Széchenyihegy, Ágnes köz
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

475 M Ft
5 szoba
185 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

110.4 M Ft
3 szoba
69 m²
XII. kerület, Krisztinaváros, Városmajor utca
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

700 M Ft
20 + 5 szoba
849 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

70 M Ft
4 szoba
111 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

475 M Ft
5 szoba
185 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

598 M Ft
4 szoba
146 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

273.395 M Ft
4 szoba
204 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

51.99 M Ft
1 szoba
28 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

61.9 M Ft
1 + 1 szoba
54 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

295.698 M Ft
1 + 2 szoba
166 m²