BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, XII. kerület, 1. emelet

+ 3 kép 1/6
690 000 000 Ft690 M Ft 3 631 579 Ft/m2
5 szoba
190 m²
1. emelet
építés éve:2024

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Fodor Tivadar
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

XII. KER. SVÁBHEGY, CSENDES UTCA, VÁROSI PANORÁMÁS, 149 m2 + 123 m2 TERASZOS PENTHOUSE

Budapest XII. kerületének ZÖLDÖVEZETÉBEN, SVÁBHEGY egyik legszebb részén, 1067 m2-es enyhe lejtésű DNY-i TÁJOLÁSÚ TELKEN kínálunk eladásra, egy 2 lakásos liftes épületben (teremgarázs, fszt., és penthouse szintek) egy első emeleti, belső 2 szintes (IGÉNY ESETÉN LAKÁSON BELÜLI HOME LIFTTEL KIEGÉSZÍTVE), 5 SZOBÁS, 3 FÜRDŐSZOBÁS, 190 m2-es (123 m2 terasz 1/3 méretének a beszámítása mellett, a lakás nettó terasz nélküli alapterülete 149 m2) LUXUSLAKÁST, melynek átadása 2025 IV. NEGYEDÉVÉBEN VÁRHATÓ.

FIZETÉSI ÜTEMEZÉS:
1., 10% FOGLALÓ SZERZŐDÉSKÖTÉSKOR
2., 90% VÉTELÁRRÉSZLET KULCSÁTADÁSKOR!!

AZ INGATLAN CÉGTULAJDONBAN VAN, ERRE HIVATKOZVA HA CÉGES VÁSÁRLÁS TÖRTÉNIK AKKOR AZ 5% ÁFA VISSZAIGÉNYELHETŐ!

Részletes leírás:

PENTHOUSE LAKÁS

A természetközeli környéken századfordulós villák, magas presztízsértékű lakóházak találhatóak.

Az épület a legmagasabb energetikai követelményeknek megfelelő, legmodernebb gépészeti technológiával került megtervezésre.

A lakások egyedi gépészettel rendelkeznek. melyek az alábbiak:

-fűtés: Panasonic hőszívattyú, mennyezet illetve padlófűtés
-hűtés: mennyezet hűtés
-a szellőztetésről és az állandó friss, szűrt levegőről Zender típusú hővisszanyerős szellőztető rendszer gondoskodik.

Műszaki tartalom:

-a külső nyílászárók 3 rétegű hőszigetelt üvegezéssel készült fa nyílászárók

-távvezérléssel működtethető alumínium redőny rendszer

-falsíkban záródó belső ajtók

-hideg, melegburkolatok, szaniterek, szerelvények - meghatározott értékhatáron belül - választhatóak

-KNX típusú intelligens ház épület automatika, melynek segítségével – akár mobiltelefonról ,távolról is – vezérelhetünk bizonyos gépészeti funkciókat (lakás fűtés, hűtés, világítás, stb.)

-intelligens ház épületautomatikával kompatibilis kapcsolók, konnektorok

-automatikusan működtethető garázs, illetve kertkapu

-fűtött gépjármű lehajtó

-épített kert automata öntözőrendszerrel

-video kaputelefon

-TV, internet előkészítés

-riasztórendszer előkészítés

-az épületben, a teremgarázs szintről induló, a lakás bejáratáig közlekedő felvonó kerül beépítésre, IGÉNY ESETÉN LAKÁSON BELÜLI HOME LIFTTEL KIEGÉSZÍTVE!

-2 garázsbeállónként 1 db elektromos autó töltési lehetőséget biztosítunk.

A lakáshoz tartozik 2 db teremgarázs hely, illetve 1 db tároló helyiség, melyek a lakáson túlmenően megvásárolandóak.

Lakás vételára: 740 mFt

Teremgarázshely vételára:10 mFt / db (2db)

Tároló (17 m2) vételára: 15 mFt

Lakás átadási határideje: 2025. IV. negyedév

A beruházó, illetve kivitelező cég 1991, valamint 1998 -ban alapított vállalkozások, mely cégeknek a jelen épület a 26. társasház - családi ház projektje.

TISZTELT ÉRDEKLŐDŐ!
AMENNYIBEN SZÁNDÉKÁBAN ÁLL INGATLANT ELADNI - A LEGRÖVIDEBB IDŐN BELÜL, GARANTÁLT JOGI, ÉS BANKI HÁTTÉRREL - KERESSEN BIZALOMMAL, HOGY EGY SZEMÉLYES HELYSZÍNI FELMÉRÉST KÖVETŐ INGYENES ÉRTÉKMEGÁLLAPÍTÁS UTÁN, EGYÜTT TUDJUNK MŰKÖDNI AZ ÖN INGATLANÁNAK AZ ÉRTÉKESÍTÉSÉBEN IS!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

5 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XII. kerület m² ár
Budapest m² ár
3632 e Ft
1879 e Ft -93%
1617 e Ft -125%
Ennek az ára
XII. kerület átlagár
Budapest átlagár
690 M Ft m Ft
327.5 m Ft -111%
240.4 m Ft -187%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

129.9 M Ft
3 szoba
96 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
43 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
57 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

82.5 M Ft
2 szoba
59 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
74 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

321 M Ft
3 szoba
108 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

403.914 M Ft
4 szoba
140 m²
XII. kerület, Németvölgy, Fodor utca
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

47.8 M Ft
1 szoba
31 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

218.362 M Ft
3 szoba
128 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

598 M Ft
4 szoba
146 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

294.251 M Ft
1 + 2 szoba
166 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Teréz körút
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

126 M Ft
3 szoba
77 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

63 M Ft
2 szoba
47 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

94.99 M Ft
3 szoba
75 m²
XVIII. kerület, Bókaytelep, Üllői út
Eladó iroda