Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, XII. kerület, 1. emelet

+ 9 kép 1/12
109 990 000 Ft109.99 M Ft 1 833 167 Ft/m2
2 szoba
60 m²
1. emelet
építés éve:1965

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 444
Deisenhofer Adrienne
PT Property Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

KIEMELT AJÁNLAT – a 12. kerületben eladó egy AZONNAL KÖLTÖZHETŐ, 60 m2-es, ELSŐ EMELETI, TÉGLA építésű lakás rendezett, JÓ ÁLLAPOTÚ társasházban. A lakás NAPFÉNYES, CSENDES, ZÖLD KERTRE NÉZŐ, PRAKTIKUS elrendezéssel.

Az ingatlan jelenleg 2 szobás, NAGY ÉTKEZŐ-KONYHÁVAL és 4 négyzetméteres LODZSÁVAL rendelkezik és RÉSZBEN FELÚJÍTOTT.
Igény szerint 3 SZOBÁSSÁ ALAKÍTHATÓ.

A lakáshoz tartozik egy SAJÁT, ZÁRHATÓ 7 m2-ES TÁROLÓ, mely a VÉTELÁR RÉSZE.

A környék ellátottsága és megközelíthetősége kiemelkedő:
a SZÉL KÁLMÁN TÉR mindössze kb. 500 m sétával elérhető.

Az utcában az INGYENES PARKOLÁS
Deisenhofer Adrienne
Ingatlan értékesítő
Duna House Szépvölgyi úti iroda
+36 70 883 7679

Referencia szám: LK084503

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1833 e Ft
1843 e Ft 1%
1617 e Ft -13%
Ennek az ára
XII. kerület átlagár
Budapest átlagár
109.99 M Ft m Ft
107.4 m Ft -2%
240.4 m Ft 54%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

96.9 M Ft
2 + 1 szoba
82 m²
XII. kerület, Széchenyihegy, Ágnes köz
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

475 M Ft
5 szoba
185 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

299 M Ft
3 szoba
91 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95 M Ft
2 szoba
77 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

359.923 M Ft
4 + 2 szoba
120 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

216.635 M Ft
3 szoba
128 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
77 m²
II. kerület
Eladó sorház

Budapest, II. kerület

209.79 M Ft
5 szoba
196 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

403.914 M Ft
4 szoba
140 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
66 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

371.923 M Ft
5 szoba
122 m²
XVI. kerület, Sashalom, Rovás utca
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

349.9 M Ft
12 szoba
478 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

65.9 M Ft
2 szoba
49 m²
XII. kerület, Széchenyihegy, Ágnes köz
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

203 M Ft
3 szoba
72 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

113.9 M Ft
5 szoba
134 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Béke tér
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
43 m²