Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, 7. emelet

+ 13 kép 1/16
129 900 000 Ft129.9 M Ft 1 938 806 Ft/m2
2 + 1 szoba
67 m²
7. emelet
építés éve:2021

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 7. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Balázs Bence
Duna House Bartók

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó újszerű állapotú, 62 m²-es, nappali + 2 szobás, duplakomfortos lakás két erkéllyel az Elite Lakóparkban!

Ritka lehetőség Budapest XI. kerületében, Újbudán, a Duna közelében: eladó egy 2021-ben átadott, 7. emeleti, 62 m²-es, nappali + 2 szobás, újszerű állapotú lakás az Elite Lakóparkban. Az ingatlan két, egyenként 5 m²-es erkéllyel rendelkezik, és a teljes berendezés a vételár részét képezi.

Ez a lakás valóban az a kategória, ahová csak meg kell érkezni – minden adott egy kényelmes, modern és azonnal költözhető otthonhoz.

A lakás főbb előnyei:

nappali + 2 külön nyíló szoba
duplakomfortos kialakítás
2 db, egyenként 5 m²-es erkély
teljes berendezés a vételárban
újszerű állapot
liftes társasház
klíma minden helyiségben
elektromos redőnyök
prémium minőségű, egyedileg gyártott, teljesen gépesített konyhabútor

Elosztás és terek:

A lakás elrendezése rendkívül praktikus és jól élhető. A tágas amerikai konyhás nappali mellett két külön nyíló hálószoba biztosít kényelmes életteret akár családok, akár párok számára. A nappali központi eleme az egyedileg tervezett, prémium minőségű, teljesen gépesített konyha, amely egyszerre esztétikus és funkcionális.

A fürdőszoba mellett külön WC is kialakításra került, ami a mindennapok során különösen praktikus. Az erkélyek a nappaliból és az egyik hálószobából is megközelíthetők, kellemes kültéri pihenési lehetőséget biztosítva.

Műszaki adottságok:

Az ingatlan 2021-ben épült, korszerű műszaki tartalommal és modern megoldásokkal. A fűtés távhővel biztosított, minden közmű egyedi mérés alapján fizetendő. A helyiségenként szabályozható hőmérséklet, a klímaberendezések, az elektromos redőnyök és az okos termosztát mind a magas komfortérzetet szolgálják.

A közös költség kb. 27.000–30.000 Ft/hó.

Lokáció:

Az ingatlan Kelenföld, Nádorkert és Albertfalva találkozásánál helyezkedik el, kiváló infrastruktúrával és közlekedéssel.

A közelben megtalálható többek között:

Tesco
Aldi
Újbuda Center
Allee Bevásárlóközpont
Etele Plaza
gyógyszertárak, éttermek, kávézók és számos szolgáltatás

Közlekedés:

Több villamosjárat (1, 17, 41, 47, 48, 56) és buszjárat (33, 133) néhány perc sétával elérhető. Kelenföld vasútállomás és a metró gyors kapcsolatot biztosít a belvárossal, autóval pedig az M1-M7 autópálya is könnyedén megközelíthető.

Ez az ingatlan ideális választás azok számára, akik nem szeretnének felújítással vagy berendezéssel foglalkozni, hanem egy igényesen kialakított, azonnal költözhető, prémium érzetű otthont keresnek kiváló lokációban.

Amennyiben felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal, és tekintsük meg együtt személyesen is!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1939 e Ft
1925 e Ft -1%
1694 e Ft -14%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
129.9 M Ft m Ft
144.3 m Ft 10%
132.3 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, 7. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület, Sasad
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

319 M Ft
5 szoba
186 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Bánk Bán utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

53 M Ft
1 szoba
32 m²
XI. kerület, Sasad
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

339 M Ft
4 szoba
119 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

132.254 M Ft
4 szoba
91 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

97.9 M Ft
3 szoba
79 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

76.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

228.66 M Ft
5 szoba
131 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

151 M Ft
3 szoba
74 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

60 M Ft
2 szoba
29 m²
XI. kerület, Kelenföld
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

251 M Ft
4 szoba
91 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

133.2 M Ft
3 szoba
64 m²
XXIII. kerület, Soroksár-újtelep
Eladó telek

Budapest, XXIII. kerület

38 M Ft
2952 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

88.4 M Ft
2 szoba
51 m²
XI. kerület, Kelenföld, Villányi út
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
3 + 1 szoba
75 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dolmány utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
48 m²
XI. kerület, Sasad
Eladó téglalakás