City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
156 900 000 Ft156.9 M Ft 2 241 429 Ft/m2
3 szoba
70 m²
1. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 1. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szabó-Lévai Annamária
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó lakás a XI. kerületi Lake 11 Lakóparkban tóra néző erkéllyel

A XI. kerület egyik közkedvelt, modern lakóparkjában, a Lake 11 Lakópark területén kínálunk megvételre egy első tulajdonostól származó, újszerű állapotú lakást.

Főbb adatok

70 m² lakótér
12 m² erkély, gyönyörű tóra néző kilátással
1 emeleti elhelyezkedés
Nappali + 2 külön nyíló szoba
Külön WC
Fürdőszoba káddal és zuhanyzóval is felszerelve

Műszaki tartalom és felszereltség

Mennyezeti hűzés-fűtés
Minőségi burkolatok
Prémium felszereltségű, gépesített konyha
Újépítésű társasház

A lakás rendkívül világos, jó elosztású, a tágas nappali és az erkély tökéletes helyszínt biztosít pihenéshez vagy baráti összejövetelekhez. A tóra néző panoráma különleges hangulatot ad a mindennapoknak.

Parkolás

Teremgarázs beálló kötelezően megvásárolandó: 8.500.000 Ft

Egyéb

Az ingatlan azonnal költözhető, rugalmasan megtekinthető.

Ideális választás családoknak, pároknak vagy befektetési célra is a kiváló lokáció és a modern környezet miatt.

Érdeklődés esetén keressen bizalommal:

Irányár: 156900000 Ft
Érd.: Szabó-Lévai Annamária, +36 70 307 7503

Referencia szám: LK097082-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2241 e Ft
1920 e Ft -17%
1706 e Ft -31%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
156.9 M Ft m Ft
142.1 m Ft -10%
131.3 m Ft -19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

98.058 M Ft
3 szoba
64 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
40 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

235 M Ft
4 szoba
127 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

251 M Ft
4 szoba
91 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

132.254 M Ft
4 szoba
91 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szív utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

72 M Ft
2 szoba
59 m²
XI. kerület, Őrmező, Halmi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

73.9 M Ft
2 szoba
52 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

228.66 M Ft
5 szoba
131 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

180 M Ft
8 szoba
230 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

85.811 M Ft
2 szoba
50 m²
XI. kerület, Sasad, Lanka utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

327 M Ft
4 szoba
130 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

32 M Ft
1 szoba
33 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

107.431 M Ft
3 szoba
74 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

87.5 M Ft
2 szoba
51 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

339 M Ft
4 szoba
119 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

319 M Ft
5 szoba
186 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

135.138 M Ft