Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, Albertfalva, Papp Elemér utca 6, 6. emelet

1/1
120 900 000 Ft120.9 M Ft 2 370 588 Ft/m2
2 szoba
51 m²
6. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 6. emelet
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 644
Sundell Értékesítés

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A SunDell Port lakópark Budapest 11. kerületében, a Hunyadi János út és a Duna-part által határolt területen valósul meg. A több mint 600 modern, energiahatékony otthon kivételes életteret kínál a városi pezsgés és a vízparti nyugalom határán. A prémium kialakítás, a fenntartható megoldások és a könnyű megközelíthetőség teszik teljessé azt az élményt, amelynek köszönhetően a SunDell Port nemcsak otthon, hanem életérzés is.

Az ingatlanok közvetlen gépkocsival könnyen megközelíthetőek. Tömegközlekedés szempontjából a Fehérvári úton közlekedő villamosok (1, 17, 19, 41, 47, 48, 56) megállói, illetve Albertfalva vasútállomás az értékelt ingatlanoktól kb. 1 – 1,2 km távolságra elérhetők. Az ingatlanok a Deák tértől 40 percre találhatók villamossal, az Allee és Móricz Zsigmond körtér 12 percre autóval és 20 percre BKV-val, a Savoya Parktól 20 percre gyalog és 6 percre autóval, Etele plázától és M7-es autópályától pedig 10 percre autóval.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Albertfalva m² ár
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2371 e Ft
2173 e Ft -9%
1953 e Ft -21%
1664 e Ft -42%
Ennek az ára
Albertfalva átlagár
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
120.9 M Ft m Ft
102.7 m Ft -18%
97.6 m Ft -24%
88.4 m Ft -37%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, Albertfalva, Papp Elemér utca 6, 6. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület, Sasad
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

270 M Ft
4 szoba
133 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Visegrádi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

51 M Ft
1 szoba
25 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

85.811 M Ft
2 szoba
50 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

190 M Ft
3 szoba
101 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

47.59 M Ft
1 szoba
32 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Huba utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

137 M Ft
3 szoba
65 m²
XI. kerület, Sasad
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

339 M Ft
4 szoba
119 m²
XX. kerület, Kossuthfalva, Nagysándor József utca
Eladó sorház

Budapest, XX. kerület

99.9 M Ft
4 szoba
92 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

510 M Ft
4 szoba
124 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

63.9 M Ft
2 szoba
49 m²
XIX. kerület
Eladó sorház

Budapest, XIX. kerület

47 M Ft
2 szoba
0 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

228.66 M Ft
5 szoba
131 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Buda XI. ker. Gellérthegy
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

379 M Ft
5 szoba
123 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.9 M Ft
4 szoba
75 m²
XI. kerület, Szerenád u
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

91.814 M Ft
2 szoba
50 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás