Metrodom

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
134 000 000 Ft134 M Ft 2 126 984 Ft/m2
3 szoba
63 m²
2. emelet
építés éve:2020

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 2. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Székiné Scher Judit
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó exkluzív, 2020-ban épült, 2. emeleti, erkélyes lakás Madárhegy–Spanyolrét határán, a Sasad Resort Hill-ben.

Madárhegy egyik legkedveltebb részén, a Cordia elismert Sasad Resort Hill lakóparkjában kínálom eladásra ezt a 63,38 m²-es, újszerű állapotú, 2. emeleti lakást, 7,42 m²-es erkéllyel. A környezet csendes, rendezett és biztonságos, az itt élő közösség kifejezetten igényes – valóban jó érzés hazaérkezni.

A lakás világos, praktikus és átgondolt kialakítású, minden részletében minőségi megoldásokkal.
Előszoba + amerikai konyhás nappali (~27 m²)
A lakás központja egy tágas, stílusos élettér. A konyha teljesen gépesített (beépített hűtő-fagyasztó, sütő, mikró, mosogatógép, főzőlap, elszívó), külön konyhaszigettel és bőséges tárolóhellyel. Az étkezőhöz egyedi, beépített asztal tartozik. A nappali és az előszoba részen beépített gardrób, TV-konzol és polcrendszer kapott helyet.

Helyiségek:
-Vendég WC
-Mosókonyha (~3 m²):
Ritkaság: külön helyiség a mosó- és szárítógépnek, beépített szekrényekkel és falra rögzített teregetőkkel.
-Fürdőszoba (~4,3 m²):
Letisztult kialakítású, épített zuhanyzóval és praktikus beépített polcokkal.
-Hálószoba (~12,3 m²):
Csendes, nyugodt fekvésű szoba – reggelenként madárcsicsergés.
-Külön szoba (~13 m²):
Jelenleg beépített szekrénnyel és dolgozósarokkal, de gyerekszobának vagy vendégszobának is ideális.
-Erkély (7,42 m²):
Kényelmes méretű, jól berendezhető – tökéletes reggeli kávéhoz vagy esti pihenéshez.

Műszaki tartalom, felszereltség:
-klímás lakás (rendszeresen karbantartott)
-3 rétegű, hőszigetelt nyílászárók
-elektromos redőnyök és szúnyoghálók minden ablakon
-teljesen gépesített konyha
-rengeteg beépített tároló
-A lakás újszerű, gondosan karbantartott állapotú.

A lakással együtt külön megvásárolható:
-teremgarázs-beálló: 8 M Ft
-6 m²-es tároló: 4 M Ft
Mindkettő a társasházon belül, kényelmesen megközelíthető!

Extra – Cordia Élménypark:
A Sasad Resort Hill lakói számára elérhető, beléptetőrendszerrel védett élménypark zöldterületekkel, játszótérrel, sport- és pihenőrészekkel, grillezőkkel – ritka extra a környéken.

Környék és infrastruktúra:
-csendes, exkluzív lakóövezet
-kiváló infrastruktúra
-óvoda és bölcsőde gyalogtávolságra
-buszmegálló a közelben
-pár percre kávézó, fodrász, szolgáltatások

Ideális választás pároknak, kisgyermekes családoknak, home office-ban dolgozóknak vagy befektetésnek is.
A berendezési tárgyak megállapodás tárgyát képezik.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2127 e Ft
1920 e Ft -11%
1706 e Ft -25%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
134 M Ft m Ft
142.1 m Ft 6%
131.3 m Ft -2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

270 M Ft
4 szoba
133 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

80.22 M Ft
1 szoba
38 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

236.25 M Ft
4 szoba
88 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

133.078 M Ft
4 szoba
92 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

75.915 M Ft
1 szoba
33 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

143.535 M Ft
3 szoba
67 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

510 M Ft
4 szoba
124 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

132.254 M Ft
4 szoba
91 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

133.56 M Ft
3 szoba
67 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

135.138 M Ft
4 szoba
92 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

97.125 M Ft
2 szoba
39 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

339 M Ft
4 szoba
119 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

97.545 M Ft
2 szoba
45 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

96.925 M Ft