Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, Albertfalva, Papp Elemér utca 6, 4. emelet

1/1
102 100 000 Ft102.1 M Ft 2 127 083 Ft/m2
2 szoba
48 m²
4. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 4. emelet
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 644
Sundell Értékesítés

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A SunDell Port lakópark Budapest 11. kerületében, a Hunyadi János út és a Duna-part által határolt területen valósul meg. A több mint 600 modern, energiahatékony otthon kivételes életteret kínál a városi pezsgés és a vízparti nyugalom határán. A prémium kialakítás, a fenntartható megoldások és a könnyű megközelíthetőség teszik teljessé azt az élményt, amelynek köszönhetően a SunDell Port nemcsak otthon, hanem életérzés is.
Exkluzív elhelyezkedés: A SunDell Port lakópark Budapest 11. kerületében, közvetlenül a Duna-parton kínál elegáns, korszerű otthonokat.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Albertfalva m² ár
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2127 e Ft
2126 e Ft 0%
1964 e Ft -8%
1690 e Ft -26%
Ennek az ára
Albertfalva átlagár
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
102.1 M Ft m Ft
100.1 m Ft -2%
96.8 m Ft -5%
88.7 m Ft -15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, Albertfalva, Papp Elemér utca 6, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XXII. kerület, Budafok, Diótörő út
Eladó telek

Budapest, XXII. kerület

27 M Ft
1015 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

319 M Ft
5 szoba
186 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Thököly út
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

150 M Ft
2 szoba
111 m²
XX. kerület, Erzsébetfalva, Jósika utca
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

69.5 M Ft
3 szoba
70 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

133.078 M Ft
4 szoba
92 m²
V. kerület, Lipótváros, Gerlóczy utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

199 M Ft
2 szoba
57 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

141.112 M Ft
4 szoba
96 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

169.99 M Ft
3 szoba
94 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

89.5 M Ft
2 szoba
53 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Buda XI. ker. Gellérthegy
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

379 M Ft
5 szoba
123 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

510 M Ft
4 szoba
124 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

270 M Ft
4 szoba
133 m²
XI. kerület, Sasad, Lanka utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

327 M Ft
4 szoba
130 m²
XVIII. kerület, Szent Imre kertváros, Margó Tivadar utca
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

88.9 M Ft
1 + 2 szoba
61 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Wesselényi utca