Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, Albertfalva, Papp Elemér utca 6, 8. emelet

1/1
322 600 000 Ft322.6 M Ft 2 560 317 Ft/m2
4 szoba
126 m²
8. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 8. emelet
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 644
Sundell Értékesítés

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A SunDell Port lakópark Budapest 11. kerületében, a Hunyadi János út és a Duna-part által határolt területen valósul meg. A több mint 600 modern, energiahatékony otthon kivételes életteret kínál a városi pezsgés és a vízparti nyugalom határán. A prémium kialakítás, a fenntartható megoldások és a könnyű megközelíthetőség teszik teljessé azt az élményt, amelynek köszönhetően a SunDell Port nemcsak otthon, hanem életérzés is.
Exkluzív elhelyezkedés: A SunDell Port lakópark Budapest 11. kerületében, közvetlenül a Duna-parton kínál elegáns, korszerű otthonokat.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 17. Utoljára módosítva: 2026. 04. 02.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Albertfalva m² ár
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2560 e Ft
2527 e Ft -1%
2074 e Ft -23%
1757 e Ft -46%
Ennek az ára
Albertfalva átlagár
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
322.6 M Ft m Ft
298.1 m Ft -8%
228.1 m Ft -41%
183.6 m Ft -76%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, Albertfalva, Papp Elemér utca 6, 8. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

87.5 M Ft
2 szoba
51 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

107.431 M Ft
3 szoba
74 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

220 M Ft
2 + 1 szoba
76 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

375 M Ft
3 szoba
165 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

228.66 M Ft
5 szoba
131 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

110.212 M Ft
3 szoba
71 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

135.138 M Ft
4 szoba
92 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

510 M Ft
4 szoba
124 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

108.5 M Ft
2 szoba
85 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

251 M Ft