Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, 5. emelet

+ 17 kép 1/20
89 500 000 Ft89.5 M Ft 1 688 679 Ft/m2
2 szoba
53 m²
5. emelet
építés éve:1950

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 5. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Barthalos András
Duna House Óbuda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó tégla lakás Újbudán, a Móricz Zsigmond körtérnél

A XI. kerület egyik legkeresettebb részén, a Móricz Zsigmond körtéren kínálok megvételre egy 53 m²-es, 2 szobás, 5. emeleti tégla lakást egy rendezett, liftes társasházban.

Az épület különlegessége a közel 1000 m²-es, gondozott belső kert, amely ritka zöld oázist biztosít a városi környezetben.

Az ingatlan főbb jellemzői

53 m², 2 szoba

5. emelet, liftes ház

jól alakítható elrendezés:

1 hálószoba + nappali

a nappali könnyen amerikai konyhás nappalivá alakítható egy válaszfal elbontásával

Műszaki állapot – stabil alapok

Az ingatlan legnagyobb előnye, hogy a fontos műszaki felújítások már megtörténtek, így a leendő tulajdonosnak elsősorban esztétikai frissítéssel kell számolnia.

10 éve teljes elektromos hálózat- és strangcsere

modern gáz-cirkó fűtés – alacsony fenntartási költségek

hűtő-fűtő klíma a nyári és téli komfortért

Költségek és extrák

rendkívül alacsony közös költség: 7.000 Ft / hó

saját, zárható 5 m²-es tároló

Társasház és környezet

kiváló lakóközösség

tiszta, karbantartott közös terek

csendes, zöld belső kert, amely valódi nyugalmat ad a város közepén

Lokáció

A közlekedés kiemelkedő:

M4-es metró

villamosok: 6, 17, 19, 41, 47, 49, 56, 61

buszjáratok – mindössze 2 perc sétára

A környék rendkívül élhető:

Allee Bevásárlóközpont

Feneketlen-tó

BME, Bartók Béla út kulturális és gasztronómiai kínálata
mind néhány perc sétatávolságon belül.

Az ingatlan azonnal költözhető, tehermentes, és elhelyezkedése miatt magas hozammal bérbe adható is.

Saját otthonnak és biztos befektetésnek egyaránt kiváló választás.

Keressen bizalommal kérdés vagy megtekintés egyeztetése esetén!

Brick Apartment for Sale in the Heart of District XI – Móricz Zsigmond Square

A 53 sqm, 2-room, 5th-floor brick apartment is for sale in one of the most popular areas of Budapest’s District XI, at Móricz Zsigmond Square.
The property is located in a well-maintained condominium with an elevator.

A standout feature of the building is its nearly 1,000 sqm landscaped inner garden, offering a rare green retreat in the middle of the city.

Property Highlights

53 sqm, 2 rooms

5th floor, elevator building

practical layout:

1 bedroom + living room

the living room can easily be converted into an open-plan kitchen–living area by removing a partition wall

Technical Condition – Solid Foundations

The most important technical renovations were completed 10 years ago, allowing the future owner to focus primarily on cosmetic updates.

Full electrical system and main plumbing (strang) replacement

Modern gas-circulation heating, ensuring low running costs

Heating–cooling air conditioning for year-round comfort

Costs and Extras

Exceptionally low common charges: approx. 7,000 HUF/month

Private, lockable 5 sqm storage unit included

Building & Environment

excellent residential community

clean, well-maintained common areas

quiet, green inner garden providing peace and privacy

Location

Outstanding transport connections:

Metro line M4

tram lines 6, 17, 19, 41, 47, 49, 56, 61

several bus lines – all within a 2-minute walk

The neighborhood is highly livable, with:

Allee Shopping Mall

Feneketlen Lake

Budapest University of Technology and Economics (BME)

the vibrant cafés and culture of Bartók Béla Boulevard
all just minutes away.

Thanks to its location and condition, the apartment is move-in ready and can also be rented out with strong yields. The property is sold free of encumbrances.

An excellent choice both as a private home and a secure investment.

Feel free to contact me with any questions or to arrange a viewing!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1689 e Ft
1964 e Ft 14%
1690 e Ft 0%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
89.5 M Ft m Ft
96.8 m Ft 8%
88.7 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

66.99 M Ft
1 szoba
33 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

72.9 M Ft
3 szoba
50 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Klapka utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

69.5 M Ft
1 szoba
32 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

34.99 M Ft
1 szoba
29 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

319 M Ft
5 szoba
186 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

133.078 M Ft
4 szoba
92 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

239.9 M Ft
5 szoba
139 m²
II. kerület
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

274.9 M Ft
5 szoba
150 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

132.254 M Ft
4 szoba
91 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

52 M Ft
1 szoba
42 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

98.058 M Ft
3 szoba
64 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
40 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

110 M Ft
6 szoba
140 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

228.66 M Ft
5 szoba
131 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

34.9 M Ft
164 m²
36 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

251 M Ft
4 szoba
91 m²
XI. kerület