Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, Nádorkert, Szerémi út, 4. emelet

+ 12 kép 1/14
79 900 000 Ft79.9 M Ft 1 536 538 Ft/m2
2 szoba
52 m²
4. emelet
építés éve:2011

Részletes adatok

Állapot:
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Kilátás: Utcai
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv, Telefon
Hűtés: Split klíma
Övezet: Lakóövezet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 202

Veress Andrea Edit
magánszemély

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Https://youtu.be/z18_QtFsLvQ

Sikerült a lakásról készült videót megtekinteni a fenti linket kimásolva?

- A 2007-ban épült, jogilag rendezett társasház zárt, belső, biztonságos, játszótérrel kombinált parkosított kertje rendkívül hasznos lehet kisgyermekes Tulajdonosnak is!

- A ház aljában kisbolt működik, valamint legalább 6 étterem/gyorsétterem 5 perces gyalogtávolságra, illetve egy sportközpont az utca túloldalán, A lakóparkban található a Liget fitness wellness központ is,

valamint óvoda, iskola és gyógyszertár is megtalálható a közelben.

- Sétatávolságon belül található a Kopaszi-gát és a Duna-part.

- A világos lépcsőházzal rendelkező társasházban 2 lift is található.

- 49 nm lakótérrel és egy 6 nm-es erkéllyel rendelkezik.

- A 2 szobás, tágas fürdőszobás, jó állapotú lakás hamar költözhető.

- A nappali egy légtérben található a konyhával és az étkezővel.

- A vételár tartalmazza a beépített bútorokat, lámpákat, háztartási gépeket és a hűtő-fűtő klímaberendezést is.

- A meleg vizet és a fűtést egyedi mérőórával ellátott házközponti fűtés biztosítja.

- Közös költsége 18 000 Ft.

- Egy 12 nm-es parkoló a mélygarázsban megvehető a lakáshoz.

- A környék tömegközlekedése kiváló: az 1-es, 17-es, 41-es, 47-es és 56-os villamosok, valamint az M4-es metró könnyen megközelíthetővé teszi a város bármely pontját. A Kelenföldi pályaudvar közelsége további előnye az ingatlannak. Autóval az M0, M1 és M6 autópályák gyorsan elérhetők.

- Az ingatlan gyorsan birtokba vehető, illetve kiváló befektetési lehetőség is: igény szerint, már van Bérlőjelöltje is!

Hogy tetszett a hirdetésen belüli videó? Amennyiben felkeltettem érdeklődését, várom telefonhívását egy időpont-egyeztetésre!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 02.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nádorkert m² ár
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1537 e Ft
2168 e Ft 29%
1954 e Ft 21%
1675 e Ft 8%
Ennek az ára
Nádorkert átlagár
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
79.9 M Ft m Ft
150.8 m Ft 47%
97.5 m Ft 18%
88.4 m Ft 10%

Nézzen videót az ingatlanról

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, Nádorkert, Szerémi út, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

107.431 M Ft
3 szoba
74 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

143 M Ft
3 szoba
104 m²
XI. kerület, Sasad
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

339 M Ft
4 szoba
119 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

141.112 M Ft
4 szoba
96 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

61.9 M Ft
1 + 1 szoba
54 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, JÓKAI UTCA 10 3/19
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

100 M Ft
2 szoba
50 m²
XI. kerület, Kelenföld
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

251 M Ft
4 szoba
91 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

132.254 M Ft
4 szoba
91 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

106.9 M Ft
2 szoba
54 m²
XI. kerület, Sasad
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

220 M Ft
2 + 1 szoba
76 m²
XI. kerület, Sasad
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

319 M Ft
5 szoba
186 m²
XI. kerület, Sasad, Lanka utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

327 M Ft
4 szoba
130 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

112.581 M Ft
3 szoba
74 m²
V. kerület, Belváros, Molnár utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
28 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

135.138 M Ft
4 szoba
92 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület