Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Az ingatlant már eladták vagy letörölték a Költözzbe.hu-ról.
Panorámás, légkondicionált 3 szobás, nagy erkélyes társasházi lakás Óhegyen 461.000Ft nm-áron tulajdonostól eladó!
50%-os lakásfelújítási állami támogatás igényelhető: januártól a minimum egy gyermekkel rendelkező családoknak 6.000.000 Ft-ig a felújítás 50%-át, legfeljebb 3.000.000 Ft-ot az állam megtéríti!
X. Kerület - Ihász köz, 67m²-es, 5. emeleti társasházi lakás nem panelházban
TULAJDONSÁGOK:
Tehermentes, erkélyes (8 m²), 3 külön bejáratú szobás (1+2 fél), külön wc és fürdő, bekamerázott társasház, felújított kamerás lift, az utcában, a háztól 100 méterre garázsok szerelő aknával is eladók, bérelhetők. Ingyenes parkoló közvetlenül a kapu előtt és a közben, és ingyenes parkolás a szomszédos utcákban is.
A lakáshoz 8 nm-es, panorámás erkély és egy pince tároló tartozik.
Az erkély és a szobák ablakai is Budapestre, a Gellért-hegyre és a budai hegyekre panorámás.
A konyha nagy ablakos, a közben lévő kis parkra néz, Dél-Keleti fekvésű, a 3 szoba és az erkély pedig Dél-Nyugati fekvésűek.
A társasház nem panelház, hanem csúszózsalus technikával készült, az ablakok alatt jó hő-, és hangszigetelő ytong fal található, ami vasbeton vázszerkezetű épületeknél kiváló.
A közös költség a felújítási alapot, a gondnokot, a szemétdíjat és a felújított lift üzemeltetésének költségét is magában foglalja.
KÖRNYEZET:
A lakás csendes környezetben, játszóteres, kellemes kis park mellett található.
A közelben, 10 perc sétára van bölcsőde, óvoda, iskola, gyógyszertár, supermarket, drogéria és orvosi rendelő is. Szintén 4-5 perc sétára található hangulatos, kerthelyiséges étterem, illetve közvetlenül mellette a csodálatosan felújított kimondottan gyerek/családbarát Óhegy park számtalan kikapcsolódási lehetőséggel.
KÖZLEKEDÉS:
A háztól 200 méterre található a 85-ös és 185-ös busz megállója, ahonnan 5-10 perc alatt elérhető az Örs vezér tere, 15 perc alatt Kőbánya-Kispest vasút -és metróállomás.
Közelben a 3-as, 28-as, 62-es villamos megállója és 10 perc sétával elérhető vonatállomás is a Keleti pu felé, autóval pedig pár perc az Örs Vezér tere vagy a KöKi, és 15 perc a belváros.
Várom hívását a hét minden napján, akár hétvégén is!
Kérem, ingatlanosok ne keressenek!
Hirdetés feltöltve: 2021. 01. 21. Utoljára módosítva: 2025. 06. 23.
Az alábbiakban az ingatlanhoz tartozó szobák beosztását és részletes adatait láthatod.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, X. kerület, Óhegy, Ihász köz 6, 5. emelet, 29. ajtó