Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladásra kínálom ezt a 3. emeleti LIFTES erkélyes lakást Angyalföldön a Béke utcában.
A lakás egy 8 emeletes épületben található, belső kertre néző, eredetileg nappali és 3 hálószobás, jelenleg 2 hálószobát egybenyitottak, és így most 1 és 2 hálós, de igény szerint visszaalakítható. A szobák külön nyílnak.
A konyha külön helyiségben található, ablakos. A lakásban a nyílászárók cseréje megtörtént, redőnyök szúnyogháló felszereléssel együtt! A beltéri ajtókat is kicserélték.
A fürdőszoba és Wc külön helyiségben van. A fürdőben megsérült a kád, de megvásárolták tulajdonosai az újat, mely gyári csomagolásában átvehető.
Az erkély igazi kis botanika, méltó helye a kikapcsolódásnak.
A közös költségben található megtakarítási alap is.
Kérdés és időpont esetén várom szíves megkeresését!
AUER Ingatlan
Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 02.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, 3. emelet