Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, X. kerület, földszint

+ 9 kép 1/12
48 000 000 Ft48 M Ft 1 371 429 Ft/m2
2 szoba
35 m²
földszint
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Mathey Levente
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Teljesen felújított, galériás 2 szobás lakás eladó a 10. kerület csendes kertvárosi részén!Eladásra kínálok egy 35 m²-es, teljeskörűen felújított lakást a X. kerület egyik legnyugodtabb, kertvárosias utcájában.A lakás két különnyíló szobával és praktikusan kialakított galériával rendelkezik, így ideális egyedülállóknak vagy fiatal pároknak is.A felújítás során mindent kicseréltek burkolatok, nyílászárók, villany- és vízvezetékek is megújultak. A fűtést gázkonvektor biztosítja, a rezsi alacsony, a lakás világos és barátságos hangulatú.Jelzálog hitelre nem alkalmas. A környék nyugodt, zöldövezeti, mégis könnyen megközelíthető: pár perc sétára busz- és villamosmegálló, boltok, gyógyszertár, iskola is található.Kiváló választás első lakásnak, befektetésnek vagy akár kiadásra is.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
X. kerület m² ár
Budapest m² ár
1371 e Ft
1159 e Ft -18%
1690 e Ft 19%
Ennek az ára
X. kerület átlagár
Budapest átlagár
48 M Ft m Ft
60.4 m Ft 21%
118.7 m Ft 60%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, X. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
66 m²
XI. kerület
Eladó telek

Budapest, XI. kerület

380 M Ft
432 m²
0 m²
X. kerület, Ligettelek
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

58.9 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

99.99 M Ft
5 szoba
106 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

79.8 M Ft
2 szoba
54 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Dolmány utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

141 M Ft
3 szoba
78 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
75 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
45 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

89.5 M Ft
2 + 1 szoba
92 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

64 M Ft
2 szoba
49 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

88.4 M Ft
2 szoba
51 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Bánk Bán utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

53 M Ft
1 szoba
32 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

94.9 M Ft
3 szoba
89 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Visegrádi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

138.8 M Ft
3 szoba
84 m²
XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület